خانه / آخرین اخبار / احتمال ماندن محمد ابراهیمی بالا گرفت

احتمال ماندن محمد ابراهیمی بالا گرفت

با انتشار خبر معاوضه محمد ابراهیمی با شیمبا، بازیکن نفت آبادان، به نظر می‌رسد نفت آبادان حاضر به این معاوضه نبوده و قصدی برای خروج بازیکن کلیدی خود ندارد.

به گزارش یول‌پرس، به دنبال خبر خروج محمد ابراهیمی از تیم تیراختور، وی در صفحه اینستای خود معاوضه وی با شیمبا از نفت آبادان را دلیل تصمیم هئیت مدیره و سرمربی عنوان کرد.

اما این معاوضه به نظر می‌رسد یک طرفه بوده چراکه طرف آبادانی این معاوضه، قصد آمدن به آذربایجان را ندارد چراکه لوسیانو پریرا ملقب به شیمبا، در نیم‌فصل اول (تا قبل از بازی با پرسپولیس) با لباس نفت آبادان ۴ گل زده، ۳ پنالتی گرفته و یک پاس گل داده است تا محبوبیت زیادی بین هواداران آبادانی پیدا کند.

گرچه فراز کمالوند، سرمربی نفت آبادان، با توجه به شناختی که از توانایی‌های محمد ابراهیمی دارد، راضی به حضور این بازیکن در آبادان هست اما قصد ندارد این معاوضه را با لوسیانو پریرا انجام دهد چراکه این بازیکن نمایش خوبی در این فصل نمایش داده است.

از طرف دیگر یحیی گل محمدی در نشست خبری، پیشنهاد این معاوضه را از طرف آبادانی‌ها دانسته و از انتشار این خبر در فضای مجازی ابراز گلایه کرده است.

با این اوصاف در حالی که هواداران تیراختور خواستار ماندن محمد ابراهیمی هستند، در طرف مقابل نیز آبادانی‌ها نیز خواهان ماندن شیمبا هستند؛ لذا به نظر می‌رسد این معاوضه یا کنسل خواهد شد یا با یک بازیکن غیرمطرح نفت آبادان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *