خانه / آخرین اخبار / قرارداد ۶ بازیکن جدید تیراختور باطل اعلام شد!

قرارداد ۶ بازیکن جدید تیراختور باطل اعلام شد!

محمودزاده گفت: با توجه به اینکه ثبت قرارداد بازیکنان تیراختور قبل از باز شدن پنجره نقل و انتقالات بوده است، قراردادهای ثبت شده باطل است.

به گزارش یول‌پرس، فریبرز محمودزاده در مورد ثبت قرارداد بازیکنان تیراختور قبل از موعد نقل و انتقالات، گفت: ثبت قراردادها ابطال اعلام می‌شد، چرا که این قراردادها در بنجره نقل و انتقالاتی ثبت نشده است. هیأت فوتبال و سازمان لیگ به نوعی یک کار را انجام می‌دهند. در قرارداد دو مرحله اداری داریم. اول عقد قرارداد و دوم ثبت قرارداد است. عقد قرارداد بین باشگاه و بازیکن است که ارتباطی با ما ندارد. آنها هر زمانی که بخواهند با یکدیگر به تفاهم می‌رسند و قرارداد امضا می‌شود اما ثبت قرارداد باید در پنجره نقل و انتقالات و بر اساس موازین آئین نامه باشد. متاسفانه هیأت فوتبال آذربایجان شرقی اشتباه بزرگی مرتکب شد و بنده به عنوان مسئول نقل و انتقالات این قراردادها را ابطال اعلام می‌کنیم. باید بار دیگر سیر اداری مرحله ثبت قرارداد در هیأت فوتبال استان باید حتما در استان آذربایجان‌شرقی و هیأت فوتبال انجام شود.

وی افزود: بلافاصله بعد از اتمام روز ۲۷ آذر و ورود به ۲۸ آذر پنجره باز خواهد شد. از بامداد ۲۸ آذر می‌توانند با باز شدن پنجره کارهای اداری مربوط به ثبت قرارداد را انجام دهند تا قرارداد سندیت پیدا کند و تائید شود.

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد اینکه آیا برای ثبت قرارداد حضور بازیکنان لازم است، اظهار داشت: خیر. دیگر نیازی نیست. مرحله عقد قرارداد بین بازیکن و باشگاه انجام می‌شود. دیگر بحث سیر اداری است که باشگاه باید قرارداد را به هیأت فوتبال ببرد. باشگاه موظف هست بامداد ۲۸ آذر قرارداد را ببرد و سپس مدارک را به سازمان لیگ تحول دهند. مسلما این مرحله اداری انجام می‌شود. تیراختور و هر باشگاهی که ۲۸ آذر بازی دارند نگران نباشند. حتی اگر تا ظهر ۲۸ آذر هم قراردادها تائید شود، اگر شرایط لازم را داشته باشند به محض ثبت قرارداد و ارائه مدارک مجوز بازی بازیکنان را صادر می‌کنیم.

وی در پاسخ دوباره به این سوال که حضور فیزیکی بازیکنان نیازی نیست، تصریح کرد: خیر نیازی نیست. چرا که بازیکنان و باشگاه در مرحله عقد قرارداد توافق کرده‌اند. مدیر اجرایی باشگاه باید از بامداد ۲۸ آذر قرادادهای عقد شده را همراه با تمامی مدارک به هیأت فوتبال ببرد و در اول وقت اداری به سازمان لیگ مدارک را به سازمان لیگ ارائه کنند و اگر حائز شرایط قانونی بودند مجوز بازیکنان صادر خواهد شد. خیلی جالب است مسئولان آذربایجان شرقی عکس هم می‌گیرند و در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهند. با توجه به اشتباهی که مرتکب شدند این قراردادها باطل است.

یک دیدگاه

  1. قرارداد برخی بازیکنان قبلی مثل علی طاهران هم باید ابطال بشه و بازیکنانی در سطح تراکتور به این تیم بیاد.
    نباید به اسم جوانگرایی تیم رو نابود کرد. البته جوانانی مانند تهامی، آزادی، مسلمی و محمد نادری خوبن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *