خانه / آخرین اخبار / وعده ۷۶۵ میلیارد تومانی دولت برای گردشگری تبریز ، به «۱۰ میلیارد» رسید
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا:

وعده ۷۶۵ میلیارد تومانی دولت برای گردشگری تبریز ، به «۱۰ میلیارد» رسید

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز گفت: وعده‌ای که دولت برای اختصاص ۷۶۵میلیارد تومان به برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ داده بود، نهایتاً به «۱۰ میلیارد» رسیده‌است.

به گزارش یول‌پرس، محمدباقر بهشتی اظهار داشت: مدتی پیش، مدیرکل محترم میرث‌فرهنگی در صحن شورا حاضر شد و وعده داد که قرار است ۷۶۵ میلیارد از طرف دولت به تبریز ۲۰۱۸ اختصاص یابد؛ همان زمان تاکید کردم که چنین چیزی نشدنی‌است و روی اعتبارات دولتی نمی‌شود حساب باز کرد.

وی اضافه کرد: در روزهای اخیر نامه‌ای از سوی نایب‌ رئیس مجلس و استاندار محترم  برای پیگیری این وعده به معاون اول رئیس‌جمهور ارسال شده تا دست‌کم ۱۵۰ میلیارد تومان از آن وعده محقق شود اما نهایتاً پس از کش‌ و قوس‌های زیاد، فقط ۱۰ میلیارد تومان، آن هم از ردیف بودجه جاری میراث فرهنگی، به تبریز ۲۰۱۸ اختصاص یافته‌است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز خاطرنشان کرد: همان‌طور که پیش‌تر تاکید کرده‌ام برای تقویت اعتبارات ۲۰۱۸ باید از طریق ردیف‌های قطعی و مشخصی که در اختیار دولت است، اقدام کرد.

بهشتی ادامه داد: از نمایندگان مجلس انتظار می‌رود با رایزنی‌ها و پیگیری‌های خود پشتوانه‌های اجرایی و محتوایی تبریز ۲۰۱۸ را تقویت کنند.

یک دیدگاه

  1. مهم نیس مهم اینه که همه هموطنیم از اینکه در روز اول اعلام مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی کشورهای اسلامی ۲۰۰ میلیارد به مشهد اعطا میشه ولی واسه تبریز بعد چند سال صدقه اعطا میکنن اصلا تبعیضی در کار نیس شما اصلا فکر بد تو دلتون راه ندین اینا اصلا تفکرات تبعیض ونزادپرستی مرکز بر علیه آزربایجان نیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *