خانه / آخرین اخبار / تجمع اعتراضی کارگران پروژه ۲ خطه کردن راه‌آهن زنجان به تهران

تجمع اعتراضی کارگران پروژه ۲ خطه کردن راه‌آهن زنجان به تهران

کارگران پروژه دو خطه کردن راه‌آهن زنجان به تهران نسبت به عدم پرداخت حقوق 6 ماهه خود در مقابل استانداری زنجان تجمع کردند.

به گزارش یول‌پرس به نقل از فارس، کارگران پروژه دو خطه کردن راه‌آهن زنجان ظهر امروز در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق ۶ ماهه خود در مقابل استانداری زنجان تجمع کردند.

در این تجمع معترضان با اعتراض به پرداخت نشدن حقوق ۶ ماهه خود و کم توجهی مسؤولان استان نسبت به این موضوع اعتراض کردند.

یک از این معترضان، با بیان اینکه ما ۸۳ نفر کارگر این پروژه از تیرماه امسال حقوق نگرفته‌ایم، اظهار کرد: تعدادی از کارگران چهار ماه، تعدادی سه ماه، تعدادی پنج ماه و تعدادی هم ۶ ماه بوده که حقوقی دریافت نکرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه شرکتی که کارگران در این پروژه در آن مشغول به کار بوده، ره گستر نام دارد، ابراز کرد: رئیس این شرکت در تهران بوده و سر پروژه نیز حضور پیدا نمی‌کند و سرپرست پروژه نیز در تهران است و موفق به پیدا کردنش نشده‌ایم.

این کارگر معترض با بیان اینکه ما با شرکت راه‌آهن زنجان در رابطه با این موضوع صحبت کرده‌ایم، تصریح کرد: مدیرکل راه‌آهن نیز امروز به ما پاسخ داده که از دست ما کاری ساخته نیست.

وی با بیان اینکه مدیرکل‌ راه‌آهن زنجان گفته که این شرکت زیر نظر ما نبوده و ما تنها نظارت داریم، گفت: نمایندگان ما نیز به دیدار مسؤولان استانداری رفته‌اند.

این کارگر با بیان اینکه در سال‌جاری هیچ گونه قراردادی با ما بسته نشده است، ابراز کرد: از تیرماه امسال حقوق نگرفته‎‌ایم.

یکی دیگر از این معترضان با بیان اینکه شرکت گفته که ما پولی برای پرداخت حقوق شما نداریم، اظهار کرد: بازرسی اداره کار نیز در پاسخ تماس‌ها ما موضوع را پیگیر شده، اما هیچ جوابی از طرف آنها داده نشده و پاسخی نیز گرفته‌ نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *