خانه / آخرین اخبار / گزارش تلویزیون الجزیره از تظاهرات‌ها در استان های کردنشین شمال عراق

گزارش تلویزیون الجزیره از تظاهرات‌ها در استان های کردنشین شمال عراق

دو روز اول تظاهرات بیش از 5 کشته و 93 مجروح در برداشته است، تظاهرات کنندگان به فساد حاکمان این استان ها معترضند

۴ دیدگاه‌ها

 1. مرگ بربارزانی
  مرگ براسراییل
  مرگ برآمریکا
  خاک برسرکشوری که رییس جمهورش ترامپ باشد.ترامپ بیشترشبیه یک دلغک است تاسیاستمدار.

  7
  3
 2. بهروز قوشاچایلی

  بنده به شخصه ازاین پیشامد ناراحت هستم امیدوارم برادران کرد ما درکردستان عراق به آرامش برسند.توجه داشته باشیدهرطوفانی ویرانیهایی درپی خواهدداشت.طوفانی که بارزانی به راه انداخت نتیجه اش را الان می بینیم..به امیدآرامش درتمام دنیا بخصوص کردستان عراق

  5
  1
 3. قوشاچایلی یعنی کسانی که شبانه روستا های قوشاچای میرختن و باج گیری میکردن یا در جاده ها راهبندان ایجاد میکردن یا نا امنی که راه انداخته بودن (اوایل انقلاب) که خیلی از روستا های قوشاچای از نا امنی مهاجرت کردن و به جای برادران کرد الان میاندواب ساکن هستن؟اینارو برادر خودت میدونی من دیگه حرفی ندارم

  4
  1
 4. تبریزی یعنی انقده‌ از کوردها‌ نفرت داری،،؟ من خودم الان کورد شاهیندژم‌ و بهترین دوستانم اتفاقا از بین تورک های شاهیندژ است.
  اصلان شما چه حقی داری داری در مورد آذربایجان غربی تظر میدی؟
  متاسفانه اقدامات تروریست های پژاک‌ و ‌.. به نام خود مردم کورد تموم میشه‌ در حالی‌ که اینا گماشته رژیم‌ صحیونیستی‌ هستند‌ و هدفشان نفرت پراکنی . به امید نابودی پژاک و زندگی مسالمت آمیز کورد و تورک در آذربایجان غربی‌.
  آها درضمن عزیزان تبریزی‌ و زنجانی‌ و …به چه حقی در مورد استان ما نظر میدن. شما که انقده‌ دلسوز آذربایجان غربی هستین‌ آیا حاضرین یکی از کارخانه ها یا مراکز صنعتی شعرتون‌ اینجا‌ منتقل بشه.؟ یا فقط شعار میدین‌.اینجا محرومیت هست هم برای کورد هم برای تورک.
  ما اینجا با آرامش باهم زندگی میکنیم (بازم میگم بحث پژاک و .. جداست اینها در بین خود کورد ها هم هوادار ندارن) به امید نابودی پ ک ک پژاک‌ و حل مسائل قومیتی‌ استان‌.
  یاشاسین‌ بیزیم‌ تورک‌ قارداشلار‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *