خانه / آخرین اخبار / تیراختور نیم فصل دوم خوش درخشید
بهترین برد فصل

تیراختور نیم فصل دوم خوش درخشید

تیم فوتبال تیراختور توانست با نتیجه سه بر صفر تیم استقلال خوزستان را اهواز نماید.

به گزارش یول‌پرس، تیم نیراختور که توانست بعد از اتمام محرومیت خود از نقل انتقالات، بازیکنان جدید را به خدمت بگیرد توانسست با یک بازی زیبا تیم اهوازی را ششکست داده و همچنین مهاجمان این تیم دهها موقعیت خطرناک را از دست بدهند.

در این بازی فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی زاده، محمد نادری، محمد ایرانپوریان، رضا شربتی، مهدی کیانی(۷۶- قائم اسلامی خواه)، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان، امید عالیشاه(۷۳- محمد ابراهیمی) و فرزاد حاتمی(۸۹- محمدرضا آزادی) به میدان رفتند و گلهای تیراختور را ایرانپوریان در دقیقه ۲۷ بازی و امید علیشاه در دقیقه ۴۵ و احسان پهلوان در دقیقه ۹۳ به ثمر برسانند.

شرح گل:

تیراختور ۱ استقلال خوزستان ۰(دقیقه ۲۷، محمد ایرانپوریان): حرکت تند و تیز احسان پهلوان درون محوطه جریمه کولیبالی را مجبور به خطا کرد و داور نیز به نشانه پنالتی در سوت خود دمید. محمد ایرانپوریان که چند روز پیش و در جریان دیدار جام حذفی نتوانست پنالتی خود را به گل تبدیل این بار نیز پشت توپ ایستاد و موفق شد این شیخ ویسی را مغلوب کند.

تیراختور۲ استقلال خوزستان۰(دقیقه ۴۵، امید عالیشاه): آخرین حمله تیراختوری ها در نیمه اول با خطا و اخراج کولیبالی همراه شد. ارسال تیراختوری ها پس از چند رفت و برگشت در نهایت به عالیشاه رسید و او نیز با ضربه ای دقیق دومین گل تبریزی ها را به ثمر رساند.

تیراختور۳ استقلال خوزستان۰(دقیقه ۴۵، امید عالیشاه):تیراختور ۳ استقلال خوزستان ۰(۳+۹۰، احسان پهلوان): پاس کاری دیدنی تیراختوری ها در نهایت به ایرانپوریان رسید و او نیز با ارسال پاس فوق العاده موقعیت خوبی برای پهلوان مهیا کرد و بازیکن تازه وارد تبریزی ها نیز با ضربه ای به موقع دروازه حریف را برای سومین بار باز کند.

 

یک دیدگاه

  1. تیراختورون موشکولو دیفاع بیده اورتادایدی کی اولاردا حل اولدو. بوندان سونرا بیزه قارشی چیخان کیمدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *