خانه / آخرین اخبار / باخت نتیجه یا شرافت ؟!

باخت نتیجه یا شرافت ؟!

علی رغم تلخیهای نیم فصل اول ، پرشورها در یک اقدام بی سابقه در تاریخ فوتبال دنیا یک نیم فصل تمام علی رغم باخت های مکرر تا آخرین پشت سر مربی را خالی نکردند. اما با شروع نیم فصل دوم انتقادات از یحیی بالا گرفت.

ف. آذربایجان – یول‌پرس: مهمترین انتقاد به ترکیب یحیی در نیم فصل اصرار عجیب وی در بکارگیری بازیکنان جدید و ناهماهنگ است. در حالیکه انتظار هوادران از یحیی ترمیم پست های آسیب پذیر تیم از طریق جذب بازیکنان جدید بود ، وی  به کلی و به یکباره با فیکس بازی دادن بازیکنان جدید ترکیب ایده آل نیم فصل اول را بر هم زد.

انتقاد دیگر به جذب هفت بازیکن سرباز بر می گردد. یعنی با احتساب سربازهای قبلی یحیی عملاً تیراختور را به سربازخانه لیگ تبدیل کرده است. سربازانی که معمولا در پستهای حساس و در بازیهای حساس همیشه برای تیراختور خطرساز بوده اند. بعنوان مثال بختیار،لک و بنگر.

انتظار معقول از یحیی در نیم فصل این بود که وی بعد از جذب مدافع چپ و دروازه بان یک مهاجم ششدانگ نیز به جمع نفرات خود اضافه کند. اما تا این لحظه وی نتوانسته مشکل کمبود مهاجم را حل کند و با خروج شریفی و نیمکت نشین کردن لج بازانه ابراهیمی یحیی عملاً خط حمله تیراختور را از کار انداخته است.

در شرایطی که سر مربی تیراختور از یک طرفب متعصب های تیم (عشوری ابراهیمی) را از ترکیب اصلی کنار می گذارد و از طرف دیگر بصورت فیکس بازیکنان جدید را  در ترکیب قرار می دهد. مخصوصا بازیکنان سر سپرده پرسپولیس ، نباید انتظار نتیجه گیری از این بهتر را داشت.

سخن آخر: با این اوصاف مقصر اصلی باخت تیراختور در مقابل پرسپولیس ابتدا سر مربی ، بعد بازیکنان دو دل و پرسپولیسی در ترکیب تیراختور و نهایتا اکثریت بازیکنان تیراختور هستند که بصورت عجیبی کم کاری نشان دادند. اما فارغ از بحث فنی و انتقادات وارده بر دانش مربیگری گل محمدی ، رفتارهای اخیر وی هواداران را شدیداً آزرده خاطر کرده است. مخصوصا کنار گذاشتن بازیکنان متعصب تیم ، منت گذاشتن وی بر هوادارن و نهایتا مصاحبه وی  بعد از بازی با پرسپولیس و تسلیم حقیرانه و زانو زدن در مقابل تیم محبوب خود.

آقای مهندس جام حذفی !!! در کمتر از ۱۷ بازی کل رکوردهای ۹ ساله تیراختور را بر باد دادی. آقای سر مربی !!! فوتبال برد و باخت دارد اما عزت و شرافت مکتب تیراختور کبیر قابل معامله نیست که این طور حقیرانه فدای  تیم سابقت میکنی. بنابر این عذر خواهی شما و نتیجه گیری بهتر در بازیهای بعدی می تواند این کدورت ها را رفع کند و الا تیم بزرگ مربی بزرگ میخواهد.

۷ دیدگاه‌ها

 1. آفرین متن جالبی درج کردی.

  21
  1
 2. عالیشاه حقمان را ازت میگیریم نفست رو میبریم.برا ما دیگه فصل تمام شد ولی نمیزاریم یه اب خوش از گلوت پایین بره الکی نرو از پات ام ار ای نگیر مردم همه چیو فهمیدن.عالیشاه این چند ماهو ببین باهات چیکار میکنیم.از اولم در مورد سرباز خائن هشدار داده بودیم.

  11
  2
  • عزیز دوستوم . گوردون کی تز قضاوت الماخ یاخجی دییر ؟ بیچاره عالیشاه ماهیچه سی یرتیلیب ایچه ریده قانییب . بو سوزلر بیزه یاراشماز . بیر آز دوزوملی اولمالییخ

 3. سلام . من به عنوان یک هوادار دو آتیشه از اینجا به تمام افرادی که سعی در تضعیف تیم و ایجاد حاشیه هستند اعلام می کنم ما هواداران بخوبی می دانیم که پشت پرده چه خبر است . پس لطفا حاشیه ایجاد نکنید و بگذارید مربی کار خود را انجام دهد . چه معنی دارد تا تقی به توقی می خورد همه جمع می شوید و نظرسنجی راه می اندازید که آیا مربی اخراج شود یا نه . تیم تازه داره راه می افته و آروم آروم داره هماهنگ می شه کمی صبر داشته باشید بگذارید مربی کارش را بکند . با اخراج گل محمدی چه کسی را جانشین او در نظر گرفته اید . چه کسی حاضر می شود تیم را در این شرایط تحویل بگیرد . چه کسی حاضر می شود اعتبار خود را بخاطر تیم ما بخطر بیاندازد . ( که یحیی این کار را با جان و دل کرد ) پس کمی هم که شده نمک نشناسی را کنار گذاشته و با دید واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم . تیم در حال رشد است و نباید توقع زیادی داشت این تیم نیاز به زمان دارد و شما متاسفانه دارید چوب لای چرخ آن می گذارید . ( منظور بنده کسانی هستند که نظر سنجی براه انداخته و با اینکار تیم را به حاشیه می برند می باشد )

  6
  12
  • مهرداد جان تورک با غیرت ما میگیم چرا تیم با این بازیکنان با کیفیت نتونست حتی یه شوت بزنه؟.بازی فدای سر تورکها باخت و برد داره ولی عزیزم اینجوری باختن به چه قیمتی؟تعویض ها رو دیدی؟از اول هواداران گفتن یه دروازبان یه دفاع و یه تمام کننده نیاز داریم کو بازیکن کو مهاجم؟حتی هافبک خلاق هم نداریم.در ضمن من ازادی نبودم ولی هواداران با غیرت میگفتن یحیی طرف تماشاگران پیروزی رفت ولی طرف ما نیومد این معنیش چی میتونه باشه؟با تمام گفته هام بازم تا اخر فصل مخالف اخراج یحیی هستم ولی بعد پایان نیم فصل باید مربی بزرگ بیاد تیم بزرگ مربی بزرگی میخواد.(هواداران پس پسی مهمان نوازیتونو هیچ وقت فراموش نمیکنیم ما شعار میدیم ولی شما هزار نفری میریزین تماشاگران مارو میزنین معلوم میشه شوخی با سر ایران چه حکمی داره)

   9
   2
 4. خود من بارها گفته بودم بازیکن و مربی فارس برای تراکتور کاری نخواهد کرد
  بروید تیمتان را بومی کنید یعنی ۱۰۰ درصد ترک باشند

  7
  2
 5. مکتب؟؟؟؟؟!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *