خانه / آخرین اخبار / شعار تماشاگران تیراختور به علت توهین هوادران پرسپولیس بود

شعار تماشاگران تیراختور به علت توهین هوادران پرسپولیس بود

نماینده مردم اورمیه در مجلس با تأکید بر برخورد فدراسیون فوتبال با عاملان سر دادن شعارهای نژادپرستانه در ورزشگاه‌های کشور، گفت: باید ورزشگاه‌ها را از شعارهای نژادپرستانه پاکسازی کرد.

به گزارش یول‌پرس، نادر قاضی‌پور با اشاره به بازی دو تیم استقلال و تیراختور در تبریز گفت: قطعا باید با افرادی که شعارهای انحرافی سر می‌دهند و فضای پاک ورزش را آلوده می‌کنند، برخورد انضباطی شود.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه علت سر دادن چنین شعارهایی از سوی هواداران تیراختور، شعارهایی بود که  هواداران پرسپولیس هفته گذشته مقابل تیراختور سر دادند، افزود: نباید اجازه داد چنین رفتارهایی در ورزشگاه‌ها ترویج یابد و سر دادن شعارهای نژادپرستانه در ورزشگاه‌های کشور باب شود.

وی احترام به تمام اقوام و مذاهب در کشور را یک ضرورت خواند و تصریح کرد: رفتارهای نژادپرستانه همانطور که در سایر کشورها نیز مورد پذیرش نیست در ورزش ما نیز باید ریشه کن شود و قطعا تقبیح و برخورد با چنین رفتارهایی موثر خواهد بود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس ادامه داد: یکی دیگر از بی تدبیری‌هایی که در مسابقه فوتبال روز گذشته استقلال و تیراختور صورت گرفت این بود که بلندگوی ورزشگاه بجای ابتدای بازی، پس از پایان نیمه اول اعلام کرد که حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم امام جمعه تبریز و دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس و استاندار آذربایجان شرقی در ورزشگاه حضور دارند و تماشاگران به محض اینکه متوجه حضور این عزیزان در ورزشگاه‌ها شدند از سر دادن شعارهای انحرافی صرف نظر کردند.

قاضی پور افزود: بزرگترین شهدا و قهرمانان آذربایجان مثل مهدی باکری در خلیج فارس خاک شده‌اند و خاک خلیج فارس خاک مردم ایران و عزیز مردم آذربایجان است.

نماینده مردم اورمیه در مجلس با تأکید بر اینکه ورزشگاه‌ها باید محلی برای سر دادن شعارهای وحدت آفرین باشد، افزود: رفتار بازیکنان استقلال که با خود پرچمی با شعار “یاشاسین آذربایجان” حمل می‌کردند در همین راستا بود که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

۴ دیدگاه‌ها

 1. مگه داریم امام جمعه به این باحالی. دمش گرم خدا وکیلی

  27
 2. این کارها فقط این بود که بدونین با کی طرفین.انشالاه منتظریم.پرسپولیس منتظریم.پرسپولیس منتظریم.پرسپولیس منتظریم

  26
  4
 3. حاجی نادر ! قوربان اولوم سنه ، سیزه یانلیش اورگدیبلر ! خلیج فارس خاک دئییل سو دو بین المللی سو که هرکیم سئوسه اوردا حاجتین رفع ائلیر آخی بین المللی سولاردان مقدس یئر چیخماز
  فارسلارا قاندیرانمادیق باری سیز بیلین

  7
  3
 4. یک مثل ترکی میگوید از زور بوی گل میاید می بینید بعد از روز بازی استقلال و تراختور سکوت در جبهه شوونیست ها حاکم شده است موشک جواب موشک

  5
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *