خانه / آخرین اخبار / وزیر اطلاعات: به زودی پاسخ کوبنده ای به گروهک های تروریستی و ضد انقلاب منطقه می دهیم
در پی شهادت سه نیرویوزارت اطلاعات در آذربایجان‌غربی؛

وزیر اطلاعات: به زودی پاسخ کوبنده ای به گروهک های تروریستی و ضد انقلاب منطقه می دهیم

وزیر اطلاعات تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) به زودی پاسخ کوبنده ای به گروهک های تروریستی و ضد انقلاب منطقه خواهند داد.

به گزارش یول‌پرس،  حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی دیروز (شنبه) در مراسم ترحیم سه شهید وزارت اطلاعات در ارومیه با تبریک و تسلیت شهادتِ شهدای امنیت به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران اسلامی، سربازان گمنام امام زمان (عج) و خانواده معظم سه شهید والامقام تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) به زودی پاسخ کوبنده ای به گروهک های تروریستی و ضد انقلاب منطقه خواهند داد.

وزیر اطلاعات در این مراسم با اشاره به این که شهادت آرزوی جوانان این مرز و بوم است گفت: جوانان این مرز و بوم با رشادت خود توطئه های شوم دشمنان را نقش بر آب می کنند.

وی افزود: سربازان گمنان امام زمان (عج) همواره آماده شهادت هستند و شهادت را یک سعادت دنیوی و اخروی برای خود می دانند.

علوی ادامه داد: شهدای انقلاب اسلامی با شهادت به زندگی جاودانه دست یافته اند و راه پر افتخار امام حسین (ع) را ادامه می دهند.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: سربازان گمنان امام زمان (عج) گلوله ها را می پذیرند اما به دشمن اجازه برهم زدن امنیت را نمی دهند.

وی اضافه کرد: گروهک های تروریستی مطمئن باشند که اراده فرزندان این مرز و بوم را نمی توانند متزلزل کنند.

وزیر اطلاعات با بیان این که زندگی عزتمندانه و مرگ شرافتمندانه دو راه تاکید شده در دین مبین اسلام است گفت: شهادت ها ،اراده ها را پولادین، گام ها را استوار و مقاومت ها را پایدار می کنند.

۲ دیدگاه‌ها

  1. باید یه درسی به تروریست های پژاک بدیم که خیلی رو شون زیاد شده این اواخر خیلی سرباز رو شهید کردن

  2. سلام سایت یولپرس میخاستم یه واقعیت بهتون بگم و یه حرفم با فارس زبان ها دارم دوستان فارس زبان شماها به خواب خرگوشی رفتین اخیرا این کردهای بی غیرت با دیدن هر عکس یا خبر از پژاک و پ ک ک بژی بژی میکنن و افتخار میکنن به شهید کردن سربازا و تازه اونارو شیرهای کوهستان میدونن چند وقت پیش تو یکی از پیج ها دیدم ۵۰۰۰ لایک کردن و جالبه هرکی به اونا توهین کرده بود توهین های ناموسی کرده بودن اونقدر بی خایه ها هستن مرد نیستن با مرد روبرو بشن خواهشا خبرگزاری های معتبر ایران از خواب خرگوشی بیرون بیان کدوم بی غیرتی میاد شهید شدن سربازای مرزی لایک میکنه کم لطفی اینو تجزیه طلبی اینا ندونیم باید ملت جواب اینارو بدن اینا همیشه به کشور از پشت خنجر زدن چه در جنگ چالداران و چه در زمان جنگ ایران عراق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *