خانه / آخرین اخبار / دستگیری عوامل آتش زدن دو مسجد در اردبیل

دستگیری عوامل آتش زدن دو مسجد در اردبیل

دادستان اردبیل با بیان دستگیری عوامل آتش زدن به دو مسجد در این شهرستان، گفت: اجازه تخریب اموال عمومی و خصوصی را نمی دهیم.

به گزارش یول‌پرس؛ ناصر عتباتی از دستگیری چندین نفر از لیدر‌های اصلی که با فراخوان مردم را به آشوب و اغتشاش دعوت و تحریک می‌کردند خبر داد.

وی اظهارکرد: دستگاه قضا با هرگونه رفتار مجرمانه‌ای که موجب اخلال در نظم و امنیت جامعه شود برخورد خواهد کرد.

دادستان اردبیل با بیان این که با هوشیاری مردم و همکاری دستگاه‌ها، کوچکترین مسئله‌ای طی ناآرامی های اخیر در استان اردبیل اتفاق نیفتاده است، گفت: اجازه اقدامات مجرمانه و غیرقانونی را در جهت تخریب اموال عمومی و خصوصی نمی دهیم.

عتباتی افزود: به جزعوامل اصلی آتش زدن دو مسجد و توهین به مقدسات و همچنین کسانی که با گروهک نفاق ارتباط داشتند، اغلب بازداشت شدگان پیرو دستور ریاست قوه قضاییه مبنی بر ضرورت تفکیک میان افراد فریب‌خورده و عوامل اصلی این آشوب‌ها، به مرور آزاد شده‌اند.

وی بیان کرد: متهمان در بازجویی‌ها گفته اند که تحت تاثیر فضای مجازی و تحریکات رسانه‌های معاند دست به این اقدام زده اند اما از کار خود پشیمان هستند.

چندی پیش در فضای مجازی اخباری از تلاش برخی افراد برای آتش زدن مسجد معمار منتشر شد. در تصاویر انتشار یافته تنها قسمت کوچکی از درب این مسجد دچار آسیب جزیی شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *