خانه / آخرین اخبار / محکومیت باشگاه شهرداری اورمیه با حکم فدراسیون جهانی والیبال

محکومیت باشگاه شهرداری اورمیه با حکم فدراسیون جهانی والیبال

باشگاه شهرداری اورمیه طبق آراء فدراسیون جهانی والیبال در پرونده مالی خود نسبت به مربی و بازیکن خارجی خود محکوم شد.

به گزارش یول‌پرس، باشگاه ورزشی شهرداری اورمیه باید مبلغ ۳۲ هزار یورو به همراه ۵۰۰ فرانک سوئیس به آندره پوزی پرداخت کند.

شهرداری اورمیه موظف است این مبلغ را قبل از ۹ فوریه ۲۰۱۸ (۲۰ بهمن‌ماه) تسویه کند، در غیر این‌صورت از ۱۰ فوریه ۲۰۱۸ فدراسیون جهانی والیبال اجازه هیچ نقل و انتقال بین‌المللی را به این باشگاه نمی‌دهد و تا وقتی این بدهی‌ها پرداخت نشود این شرایط حاکم خواهد بود.

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال و طبق تصمیمی که گرفته شده علاوه بر این جرائم، احتمال دارد در آینده در صورت مفتوح بودن پرونده محرومیت‌های سنگین‌تری از سوی مسئولان جهانی برای این باشگاه و والیبال ایران گرفته شود.

ضمن اینکه این رای به فدراسیون ایران اعلام شده و طرفین به مدت ۱۴ روز زمان دارند تا درخواست تجدیدنظر کنند. برای درخواست تجدیدنظر کافی است به قانون ۸ قوانین فدراسیون جهانی والیبال توجه شود. ضمن اینکه طبق قانون ۲۰/۱۰/۱ مبلغی هم باید بابت این کار پرداخت شود.»

این اتفاق در حالی رخ داد که روز گذشته هم یکی از بازیکنان خارجی مدنظر مسئولان تیم شهرداری اورمیه مصاحبه‌ای را علیه این باشگاه و والیبال ایران انجام داده بود.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید شهرداری اورمیه و مسئولانش از خواب زمستانی برمی‌خیزند یا ترجیح می‌دهند همچنان بدون توجه به این مسائل به مسیر خود ادامه دهند؛ مسیری که احتمال دارد به تعلیق فدراسیون ایران هم منجر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *