خانه / آخرین اخبار / تیراختور، میهمانی با ۳۰ برابر تماشاگر + عکس

تیراختور، میهمانی با ۳۰ برابر تماشاگر + عکس

تیم تراکتور تنها تیمی است که در بیشتر شهرها هوادارانی دارد که منتظر پذیرایی از تیمشان هستند و در بعضی مواقع تعداد آنها از تماشاگران تیم میزبان بیشتر است.

به گزارش یول‌پرس، امروز تیم تیراختور گرچه در مقابل تیم نفت نتیجه را واگذار کرد اما در استادیوم تختی تهران اتفاقات زیبایی اتفاق افتاد.

در این بازی تیم نفت با نمایش و نصب بنری به زبان تورکی و با نوشته ” عزیز آذربایجان ائلداشلار، فخر ائدیریک سیزه میزبانیخ” از هوادران تیراختور پذیرایی کردند که می‌تواند الگویی برای تیم‌هایی باشد که تیراختور را با توهین‌های قومیتی بدرقه می‌کنند.

موضوع دیگر تعداد تماشاگران در استادیوم بود که بنابه اعلام، ۳۰۰۰ هزار تماشاگر تیراختور در استادیوم حضور داشتند و در مقبال تعداد تماشاگران نفت تنها ۱۰۰ نفر اعلام شده است یعنی ۳۰ برابر تعداد تماشاگران میزبان که از تورک‌های تهران تشکیل شده بود.

لازم بذکر است تیم تیراختور تنها تیم لیگ برتری کشور است که در بیشتر شهرها هوادرا داشته و در لیگ سالهای گذشته موارد زیادی را شاهد بودیم.

۶ دیدگاه‌ها

 1. نظامی تیم ایستمیروخ
  33  0
 2. بله تیم نظامی نمیخواهیم و یحیی هم بره گم بشه
  21  4
 3. ایدین از تبریز

  آفرین به کسانی که این بنر را نوشته بودند به این می گویند احترام متقابل و هموطنی . این هست انسانیت و فرهنگ سازی اینگونه میشود همگی در صلح و صفا و آرامش زندگی کرد و رقابت سالم داشت
  9  0
 4. صمد از تبریز

  کاری زیبای باشگاه نفت نباید تحت تاثیر باخت دیروز تراختور قرار بگیرد بلکه باید به دلیل فرهنگ بالایی که نشان دادند از انها قدر دانی شود تا برخی از تیم های پایتخت که عامل اصلی ملتهب بودن سکوها هستند یاد بگیرند
  10  0
 5. تا زمانی که بجای ورزش دنبال مسایل قومیتی و توهین به ایران باشید و خود را متعلق به ایران ندانید هیچ پیشرفتی نمیکنید
  3  13
 6. در عوض در تبریز تماشاگران تیمهای میهمان را به ورزشگاه راه نمیدهند و اینطوری رسم میزبانی را بجا می آورند
  متاسفم برای آن فوتبالی که که تراکتور بعنوان مظهر قوم پرستی و نژاد پرستی در آن حضور دارد

  لیگ ایران را منطقه ای کنید
  1  6

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *