خانه / آخرین اخبار / نکونام پشت‌پرده باخت‌های تیراختور

نکونام پشت‌پرده باخت‌های تیراختور

مالک باشگاه خونه‌به‌خونه مدعی شد، جواد نکونام با بازیکنان تیم تیراختور تماس گرفته و از آنها می‌خواست تا با بازی بد خود موجب اخراج گل محمدی را فراهم کنند.

به گزارش یول‌پرس؛ قاسم حسن‌زاده در گفتگو با برنامه لیگ یک، روی آنتن زنده مدعی شد نکونام با بازیکنان تیم‌های پیکان و تیراختور  تماس می‌گرفت و از آنها می‌خواست ضعیف بازی کنند تا مربیان این دو تیم اخراج شوند و نکونام جایگزین یکی از آنها شود.!

وی در ادامه مدعی شد نکونام پیشنهادهایی نیز از طرف تیم‌های تیراختور و پیکان دارد.

جواد نکونام، سرمربی مستعفی خونه به خونه، نیز با رد این اتهامات گفت: هیچ پیشنهادی ندارم و به آنها هم گفتم چرا در صورت داشتن پیشنهاد به جایی نرفتم. یک روز صبح به خانه من آمدند گفتند آیا می‌خواهی بروی که من گفتم نه. نه پیشنهاد دارم و نه می‌خواهم بروم. پیشنهادی از تبراختور و پیکان ندارم به استقلال هم نمی‌روم. جواد نکونام با این شرایط و اوضاع نمی‌تواند کار کند. دوست ندارم با یکسری کار کنم.

۵ دیدگاه‌ها

 1. بیچاره گل محمدی نمیدونه با نکونام مقابله کنه یا با خطیبی یا یه عده تماشاگر که تو صفحات مجازی در طرفداری از یه بازیکنی که هیچ کاری برامون نکرده مقابله کنه…..تراکتور تازه داشت جون میگرفت که با حاشیه سازی نذاشتن خائنها

  27
  15
 2. سرباز تراختور

  اولاً نکونام و هیچ مربی داخلی در حد تراختور نیست که آقای آجرلو بخواد باهاشون مذاکره کنه. اگه یه همچین اتفاقی هم افتاده باید همه بازیکنان خاطی و این مربی طبق قانون برخورد بشه. دوماً تراختور پادگان نیست که مدیرعامل زحمت کشیده ۶ بازیکن سرباز گرفته که یا ناآماده هستن یا خدانشناس. در بهترین حالت ممکن چند بازیکن معمولی میان اینجا میشن ستاره بعدش مجبورن برن همون تیمی که بودن تراختور شده پرورشگاه.
  بحثی هست که مربی خارجی نمی تونه مربی تیم های زیر مجموعه نیروی های مسلح بشه اگه آقای آجرلو قصد داره پی این بند باشه بهتره تراختور رو از زیر مجموعه نیروهای مسلح بکشن بیرون ، بازیکن سرباز هم نمی خوایم تراختور با کمک هواداراش بهتر از این شرایط اداره میشه. سرباز ها هم باید برن دسته یک بازی کنن نه تو یه تیم پر هوادار و مدعی. چند ساله از این سربازها خیلی خوردیم و قهرمانی ها هم پرید. عشق این تیم و اون تیم هم آوردیم بهمون خیانت کردن. در کل بهتره تراختور بازیکن سازی کنه و بازیکنان پایش رو با ۵ سال قرارداد بفرسته سرباز پرسپولیس ، استقلال بشه تا اونجا پخته بشن برگردن همون بلایی که سر ما میارن.

  41
  2
  • بازیکنان سرباز و نیروی های مسلح نباشند تراکتور میشود در حد همان تیم صبای قم که سرانجام به دسته یک سقوط کرد

   4
   30
   • اصلا از فوتبال سر در میاری حرف میزنی ؟؟ یا همین طوری یک چیزی گفتی که عقده ات خالی بشه ؛ تراختور بدون بازیکتان سربازش از دسته یک اومد بالا و بدون اونها تا قهرمانی هم رفت و در باشگاههای آسیا هم بوده و خوب هم بازی کرده ؛ اما از وقتی که سپاه مالک آن شد تیم از هم پاشید ؛ بنده اطلاعی ندارم ولی از یول پرس خواهش میکنم اگه به جز ایران کشوهای دیگه هم باشه که در اون نهادهای نظامی صاحب باشگاه هستند را معرفی کنه ؟؟ ببینیم در ممالک دیگه چه جوریه یا فقط ما اینطوری هستیم

    13
   • درجواب رستمی

    تراکتور چند میلیون هوادار داره وسالی ۳۰میلیارد از اسپانسر میگیره و بلیط فروشی و.. پس تراکتور رو با تیمهای معمولی مقایسه نکن طبق اعلام برنامه ورزش شبکه سه کل قیمت بازیکنان سرباز تراکتور ۴میلیارده ! اینا بازیکن معمولی هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *