خانه / آخرین اخبار / مصطفی دنیزلی: به زودی سرمربی تیراختور خواهم شد

مصطفی دنیزلی: به زودی سرمربی تیراختور خواهم شد

سرمربی پیشین تیم ملی ترکیه و تیم فوتبال پرسپولیس از حضورش در آذربایجان به عنوان چالش جدید نام برد و تاکید کرد که بزودی برای هدایت تیراختور به ایران سفر خواهد کرد.

به گزارش یول‌پرس، مصطفی دنیزلی در گفتگو با شبکه تلویزیونی TRT ترکیه درباره آینده شغلی خود گفت: پیشنهاداتی داشته و دارم. اما می خواهم خودم را با چالش فوتبالی جدیدی روبرو کنم. پیشنهاداتم از کشورهای مختلف فوتبالی دنیا بوده است.

سرمربی اسبق تیم ملی ترکیه درباره پیشنهاد رسمی باشگاه تیراختور به وی اظهار داشت: من از این باشگاه پیشنهاد دارم. تیراختور در لیگ قهرمانان آسیا حاضر است و می خواهد مسیر موفقیت را در رقابت های پیش روی خود طی کند. من زمانی که در لیگ ایران بودم آنها در لیگ پایین تر با چالش روبرو بودند اما حالا در لیگ برتر فوتبال ایران هستند و قهرمان جام حذفی کشورشان شده اند و نایب قهرمان ایران هستند!

دنیزلی اظهار داشت: با مدیران باشگاه که دوستان خوب من هم هستند صحبت هایی را کرده ام. دوستان نزدیک ترکیه ای ام هم در جریان این موضوع هستند. من با مدیر باشگاه تراکتور پیش از این در پاس ایران، همکاری داشته ام و همدیگر را خوب می شناسیم.

وی  درباره حضور مجددش در فوتبال گفت: می خواهم با چالش جدیدی خودم را روبرو کنم. دلم تنگ شده است و فکر می کنم اگر مشکلی پیش نیاید و بتوانند نظرم را جلب کنند به تیراختور بروم. مشکلی برای ایجاد این همکاری وجود ندارد.

بنا براین گزارش  مصطفی دنیزلی در شرایطی خبر از حضورش در تیراختور داده است که هنوز تکلیف یحیی گل محمدی با این تیم مشخص نیست. یحیی نمی خواهد استعفا دهد تا مبلغ قراردادش را دریافت کند و مسئولان باشگاه هم نمی خواهند او را اخراج کنند که مبلغ قراردادش را ندهند.

۳ دیدگاه‌ها

 1. ائشیت اینانما!!

 2. موفق میشه به شرط اینکه بازیکنان و فوتبالیست گیری کنند نه سربازگیری

  5
  2
 3. از سابقه ی کارهایی که از آجرلو در ذهن دارم اگر نکونام سرمربی شود تعجب نخواهم کرد. فکر کنم آجرلو همه رو شگفت زده خواهد کرد

  5
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *