خانه / آخرین اخبار / حملات شدید توپخانه‌ای ترکیه به مواضع پ.ی.د/پ.ک.ک در عفرین

حملات شدید توپخانه‌ای ترکیه به مواضع پ.ی.د/پ.ک.ک در عفرین

نیروهای مسلح ترکیه مواضع گروه تروریستی پ.ک.ک/ پ.ی.د در عفرین سوریه را هدف حملات شدید توپخانه ای قرار دادند.

به گزارش یول‌پرس، نیروهای مسلح ترکیه در خلال سخنرانی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور و رئیس حزب عدالت و توسعه ترکیه در ششمین کنگره استانی حزب خود در استان الازیغ مواضع گروه تروریستی پ.ک.ک/ ی.پ.د در عفرین سوریه را هدف حملات شدید توپخانه ای قرار دادند.

اردوغان امروز در این سخنرانی اظهار داشت: با عملیات ادلب در حال نابودی بخش غربی این کریدور هستیم. اگر تروریست های موجود در عفرین تسلیم نشوند، آن را بر سرشان خراب خواهیم کرد”.

اردوغان همچنین تصریح کرد :”پیش از این در عملیات سپر فرات در جرابلس و الباب ۳ هزار داعشی را به هلاکت رسانده ایم. اگر لازم باشد فردا نیز ۳ هزار تروریست دیگر را پاکسازی خواهیم کرد. در هر صورت مصمم به نابودی تروریست ها هستیم.

نمی توانید با پوشاندن یونیفورم نظامی تان بر تن تروریست‌ها و نصب پرچم خود در مواضع آنها حقایق را کتمان کنید. بخشی از اسلحه و مهماتی که با هزاران تریلی و هواپیما به منطقه آورده اید در بازار سیاه فروخته و بخشی نیز علیه ما استفاده مى شود.

در ادلب یگان های توپخانه ای نیروهای مسلح ترکیه از پایگاه های واقع در شهرستان های ریحانلی و کیریک خان ختای و همچنین منطقه کاهش تنش ادلب این حملات را ترتیب دادند.

گفتنی است یگان های نیروهای مسلح ترکیه از ظهر امروز دست‌کم ۳۶ بار به مناطق باسوفان، جندرس، دیر بلوط و راجو از توابع عفرین حمله توپخانه‌ای انجام داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *