خانه / آخرین اخبار / هر کس در شورا و شهرداری رشوه گرفته باید برکنار شود

هر کس در شورا و شهرداری رشوه گرفته باید برکنار شود

عضو شورای شهر تبریز گفت: اگر کسی از اعضای شورا یا حتی کارکنان شهرداری رشوه گرفته باید به نهادهای نظارتی معرفی و از کار برکنار شود.

به گزارش یول‌پرس، محرم محمدزاده با بیان اینکه همه ما نماینده مردم هستیم و توسط مردم انتخاب شده ایم، اظهار داشت: در ابتدای آغاز کار شورا تصمیم گرفتیم یک شهردار مجرب و کاردان انتخاب کنیم اگر شهردار این خصوصیات را ندارد اعلام کنید.

وی ادامه داد: طبق قانون شورا می تواند از شهردار درباره مدیرانش سووال کند اما اینکه در انتصابات شهردار از اعضای شورا نظرخواهی کند در هیچ جای قانون چیزی نوشته نشده است.

محمدزاده در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: اگر عضو شورا یا کارمند شهرداری رشوه گرفته یا امتیاز خاصی گرفته باید به دستگاه های اطلاعاتی و نظارتی معرفی شود.

محمدزاده افزود: اگر اطلاعاتی داریم که چنین حرفی را اثبات می کند و این را به نهادهای اطلاعاتی و نظارتی اعلام نکنیم خیانت است.

این عضو شورای شهر در بخش دیگری از سخنانش به موضوع ایجاد امید در شهر اشاره کرد و اظهار داشت: نباید با حرفهایمان در شهر ناامیدی ایجاد کنیم.

محمدزاده تاکید کرد: در جلسات گذشته اعلام کرده ام اگر کارمندی یا مدیری رشوه گرفته است باید به نهادهای قضائی معرفی شده و از کار برکنار شود.

یک دیدگاه

  1. میخواهید برکنار نکنید ؛ یک مدال افتخار هم بهشون بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *