خانه / آخرین اخبار / دنیزلی در تیراختور محبوب‌ترین خواهد شد

دنیزلی در تیراختور محبوب‌ترین خواهد شد

با شدت گرفتن احتمال حضور مصطفی دنیزلی در ترکیه، هوادران تیراختور آماده حضور وی در تیمشان هستند، مردی که شاید پرطرفدارترین سرمربی تیراختور لقب بگیرد.

به گزارش یول‌پرس، با اعلام هئیت مدیره باشگاه تیراختور، مبنی بر توافق بر روی مصطفی دنیزلی، این باشگاه مذاکرات نهایی را با این مربی آغاز کرده است.

چند روز پیش نیز، این سرمربی خبر از سفر زود هنگام به تبریز خبر داده بود.

حال سوال این است که آیا این مربی می‌تواند محبوبیتی در حد و اندازه تونی اولیویرا به دست آورد یا مانند مربیان ایرانی بعد از چند بازی محبوبیت خود را از دست خواهد داد.

با توجه به خصوصیات اخلاقی دنیزلی به نظر می‌رسد این مربی محبوبیتی بی‌نظیر به دست خواهد آورد؛ همچنین وی به زبان تورکی آذربایجان تسلط دارد و از طرف دیگر در کارنامه وی سرمربیگری تیم‌های بزرگ ترکیه مانند فنرباغچه و بشیکتاش که هوادارانش از لحاظ شور و شوق در دنیا مطرحند؛ دیده می‌شود که می‌تواند تجربه‌ای برای برخورد وی با هوادران تیراختور باشد.

وی سرمربی هست که به خوش اخلاقی و در عین حال به سختگیری معروف است؛ بطوریکه همواره لبخندی بر لب دارد و بدون هیچگونه تحقیر و برخورد تند با بازیکنان و کادر فنی، ریزترین کارهای آنان را نظارت می‌کند.

دنیزلی کسی بود که در فوتبال ایران خود را با کمبودها وفق داد و روزنامه همشهری نوشت: ” کسی نق زدن وی را ندیده است، همیشه با هر سطحی از امکانات کار کرده است. به قول معروف او یک ژن شرقی در خونش دارد.”

از طرف دیگر وی با توجه به سرمبیگری در تیم‌های پاس و پرسپولیس، با فوتبال ایران آگاه است و حواشی و بود و نبودهایش را می‌شناسد و این می‌تواند در رفتار وی با مسئولان فوتبالی کشور مفید باشد.

عملکرد وی در لیگ ایران نیز مثبت بوده و گرچه نتوانسته جامی برای تیم‌های ایرانی کسب کند اما توانسته تیم‌هایش را به رده‌های دوم و سوم برساند.

وی دوبار به عنوان گزینه های تیم‌ ملی ایران برای سرمربیگری عنوان شده است اما نتوانست به ایران بیاید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *