خانه / آخرین اخبار / کسب مدال‌های ارزشمند کاراته‌کاهای اردبیلی در مسابقات قهرمانی کشور

کسب مدال‌های ارزشمند کاراته‌کاهای اردبیلی در مسابقات قهرمانی کشور

کاراته‌کاهای اردبیلی در مسابقات قهرمانی کشور به پنج مدال خوش‌رنگ دست یافتند.

به گزارش یول‌پرس، روز گذشته مسابقات کاراته سبک انشین‌کای قهرمانی کشور به میزبانی استان البرز برگزار شد و در پایان با درخشش کاراته‌کاهای اردبیلی در اوزان مختلف به پایان رسید.

حاصل تلاش کاراته‌کاهای اردبیلی حاضر در این دوره از مسابقات می‌توان به کسب یک طلا، یک نقره و سه برنز اشاره کرد، هر چند با توجه به انگیزه و استعداد برخی از کاراته‌کاهای اردبیلی امکان کسب مدال‌های خوش‌رنگ‌تری نیز وجود داشت، اما درخشش ورزشکاران مستعد اردبیلی در این رقابت‌ها از پتانسیل و ظرفیت بالای ورزشکاران این رشته ورزشی خبر می‌دهد.

از نکات قابل توجه در این رقابت‌ها می‌توان به حضور بالغ بر ۴۰۰ ورزشکار از نقاط مختلف کشور اشاره کرد که این موضوع بر سطح فنی و کیفی مسابقات قهرمانی کشور می‌افزود.

علاوه بر درخشش کاراته‌کاهای اردبیلی، می‌توان به انتخاب سجاد ملک‌زاده از داوران باتجربه و باانگیزه استان اردبیل به عنوان داور نمونه این رقابت‌ها اشاره کرد.

تنها مدال طلای تیم منتخب استان در این رقابت‌ها را هاشم قربانی در وزن ۷۰ کیلوگرم به دست آورد، جبرائیل محمدی‌پور به نشان نقره دست یافت و عادل محمدنیا، محمد اسم‌خانی و وحید عزتی نیز به گردن‌آویز برنز بسنده کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *