خانه / آخرین اخبار / تاریخ‌سازی ووشوکاران دختر اردبیلی با نائب‌قهرمانی در مسابقات قهرمانی کشور

تاریخ‌سازی ووشوکاران دختر اردبیلی با نائب‌قهرمانی در مسابقات قهرمانی کشور

رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل گفت: ووشوکاران دختر اردبیلی با درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان کشور و کسب عنوان نائب‌قهرمانی، تاریخ‌ساز شدند.

به گزارش یول‌پرس؛ هوشنگ افشار، اظهار کرد: تیم منتخب ووشوی استان اردبیل با حضور در رقابت‌های قهرمانی جوانان کشور، تمامی معادلات و پیش‌بینی‌های قبل از آغاز مسابقات را به هم ریخت تا در مجموع امتیازات تیمی به عنوان نائب‌قهرمانی دست یابد.

وی افزود: ووشوکاران جوان دختر اردبیلی علاوه بر کسب یک نشان طلا، یک نقره و یک برنز، به اردوی انتخابی تیم ملی نیز راه یافتند تا با درخشش در اردوهای نهایی از شانس حضور در مسابقات بین‌المللی و پوشیدن لباس مقدس تیم ملی نیز برخوردار شوند.

رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل ادامه داد: از تیم منتخب استان اردبیل، فاطمه شکوفانه در وزن ۴۵ کیلوگرم به خوش‌رنگ‌ترین مدال مسابقات دست یافت، سلما سلیمانی در وزن ۶۰ کیلوگرم دوم شد و هستی کاظمی نیز در وزن ۴۵ کیلوگرم صاحب نشان برنز رقابت‌ها شد.

افشار یادآور شد: در سالیان اخیر ووشوی استان اردبیل در بخش ساندا بسیار مناسب عمل کرده و بیشترین مدال‌های ورزشکاران استان در این بخش محقق می‌شود، هر چند در بخش تالو نیز شاهد برنامه‌ریزی جامعی برای دستیابی به موفقیت‌های مدنظر هستیم و امیدواریم در طی ماه‌های آتی در این بخش نیز به جایگاه واقعی خود برسیم.

وی بیان کرد: تاریخ‌سازی ووشوکاران دختر اردبیلی در مسابقات قهرمانی کشور، انگیزه دیگر ورزشکاران جوان استان را مضاعف خواهد کرد و امیدوار به تکرار موفقیت‌های ووشوکاران جوان این استان در دیگر مسابقات پیش‌رو خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *