خانه / آخرین اخبار / دل پرشورها هنوز با تیراختور صاف نیست!

دل پرشورها هنوز با تیراختور صاف نیست!

با آمدن ساغلام به تیراختور، با آنکه شور فوتبالی به آذربایجان بازگشته است اما گویی به دلیل نتایج گذشته این تیم در فصل حاضر، به نظر می‌رسد هنوز دل هوادران از این تیم صاف نشده که حضور کم هواداران در استادیوم موید این ادعاست.

یول‌پرس: تیم تیراختور را از دیرباز با غیرت و شور شوق هوادارانش می‌شناسند، هوادارانی که حتی در سخت ترین روزها از تیمشان حمایت کرده و در بازی‌های حساس صدها کیلومتر راه را هیچ شمرده و برخی نیز با پای پیاده برای حمایت از تیم محبوب خود رفته‌اند.

تیراختور ماه‌های زیادی است که جزو مدعیان قهرمانی نبوده و با دوران اوج خود بسیار فاصله گرفته است، همین امر سبب شده تا هواداران همچون گذشته سکوهای یادگار امام را پرنکنند و کمتر شاهد سیل جمعیتی باشیم که از گوشه گوشه آذربایجان تا تهران و یا حتی اصفهان برای حمایت از تیراختور می‌شتافتند.

با توجه به حضور ارطغرول ساغلام که در همین مدت کم از محبوبیت ویژه‌ای در بین هواداران برخوردار شده و دو موفقیت پشت سرهم تیراختور انتظار می‌رفت که اولین بازی خانگی ساغلام و دربی آذربایجان بیشتر صندلی های یادگار امام پرشود اما متاسفانه این گونه نبوده و در آخر بازی تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه، ۵۷۵۰ نفر اعلام شد.

گرچه شاید علل مانندی ساعت بازی و یک روز کاری را دلیل این حضور کمرنگ دانست اما این رقم هم برای هوادران میلیونی تیراختور، قابل توجیه نیست.

چند روز مانده به دربی، تیراختوری‌ها نهایت تلاش خود را به کار گرفتند تا با تغییر ساعت بازی از ۱۴:۳۰ به ۱۶، هواداران بیشتر فرصت آمدن به ورزشگاه را داشته باشتند اما متاسفانه این موضوع با مخالفت گسترشی‌ها همراه بود.

البته هوادارن حاضر نیز کم شور نبودند و با تشویق های بشیکتاشی خود حال و هوای یادگار امام را عوض کرده بودند؛ از تشویق های پرشور ابتدای بازی که ساغلام را از روی نیمکت بلند کرد تا به صف کردن بازیکنان توسط مربی خود در پایان بازی برای ابراز احساسات و شادی کردن به همراه هواداران، همگی صحنه‌های پرشوری بودند که بر جذابیت بازی دیروز صد چندان افزودند.

ساغلام نیز در آخر با تشکر از حاضرین، حضور کم هواداران را تقصیر زمان نامناسب بازی دانست و از پرشورها خواست که در بازی‌های بعدی جبران کنند. حال در صورت اینکه موفقیت‌های ساغلام تدوام داشته باشد میتوان امیدوار شد که در بازی‌های آینده تمام سکوهای یادگار امام مملو از هواداران پرشور گشته و پس از مدت‌ها شاهد روزهای خوش فوتبالی برای آذربایجان خواهیم بود.

یک دیدگاه

  1. دقیقا مثل والیبال اورمیه وقعا هردو چه روزایی با هواداراشون داشتن

    20
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *