خانه / آخرین اخبار / شهرستان مراغه یکی از “۱۰ شهر تاریخی” کشور

شهرستان مراغه یکی از “۱۰ شهر تاریخی” کشور

فرماندار مراغه گفت: شهرستان مراغه جز ۱۰ شهر تاریخی و فرهنگی کشور است که می‌توان با فعال کردن سیستم گردشگری در این شهرستان رشد اقتصادی را در آن شاهد بود.

به گزارش یول‌پرس به نقل از تسنیم؛ ظفر محمدی در حاشیه افتتاح ۶ طرح عمرانی و خدماتی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهارداشت: یکی از مهم ترین دغدغه‌های مردم در کشور وضعیت معیشتی و اقتصادی است که ضروری است مسئولان در کلیه ادارات و سازمان‌ها در راستای بهبود وضعیت معیشتی مردم تلاش کنند.

وی افزود: از جمله مهم‌ترین مشکلات خانواده‌ها بیکاری جوانان در کشور است که باید با جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و ایجاد کارگاه‌ها و کارخانجات تولیدی برای جوانان جویای کار در شهرستان شغل ایجاد شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با تأکید بر مقابله با توطئه‌های دشمنان، تصریح کرد: استکبار جهانی و افکار تفرقه‌افکنانه دشمنان به دنبال اخلال در نظم و امنیت جمهوری اسلامی ایران بودند که همیشه سابقه نشان داده است مردم همیشه درصحنه هیچ گاه اجازه دخالت بیگانگان در اداره امور کشور را نخواهند داد.

وی ادامه داد: تمامی مدیران شهرستان و به ویژه مدیران کلان باید بهبود وضعیت معیشت مردم را به‌عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی خود قرار دهند تا مردم کم درآمد در فشار اقتصادی رنج نبرند.

فرماندار مراغه در ادامه با اشاره به‌ضرورت تکریم ارباب‌رجوع در ادارات وسازمان‌ها، اظهار کرد: تکریمارباب رجوع فرآیند پیچیده و برنامه ریزی شده‌ای نیست بلکه باید زمینه‌هایی فراهم شود تا نسبت به تکریم ارباب‌رجوع اقدام شود.

محمدی اضافه کرد: تقویتزیرساخت‌های عمرانی، گردشگری و شهری با جذبسرمایه‌گذارمی‌تواند زمینه را برای رشد اقتصادی در جامعه تقویت کند و ضروری است در راین راستا مسئولان برنامه‌ریزی‌های لازم را داشته باشند.

وی تصریح کرد:شهرستان مراغه جز ۱۰شهر تاریخی و فرهنگی کشور است که می‌توان با فعال کردن سیستم گردشگری در این شهرستان رشد اقتصادی را در این شهرستان شاهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *