خانه / آخرین اخبار / پایان مرحله اخذ امضای کمپین مردمی احیاء دریاچه اورمیه
حماسه 102312 امضایی

پایان مرحله اخذ امضای کمپین مردمی احیاء دریاچه اورمیه

ساعت ۲۴ روز ۲۲ بهمن، مرحله جمع‌آوری امضا برای کمپین مردمی احیای دریاچه اورمیه - نامه به مقام معظم رهبری، با ثبت ۱۰۲۳۱۲ امضا به اتمام رسید.

این کمپین که از ساعت ۲۱ دوازدهم بهمن شروع به فعالیت نموده بود توانست در عرض ۱۰ روز فعالیت خود، حماسه ای از جنس مردم را رقم زند.

در روزهای آینده طی دیداری، تحویل آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی شده و نهایتا ۲۹ بهمن در سالروز قیام مردم تبریز در سال۵۶ علیه حکومت پهلوی، تقدیم مقام معظم رهبری خواهد شد.

گروه رسانه ای یول وظیفه خود می داند از همه امضا کنندگان، مدیران کانالهای تلگرامی و رسانه های گروهی که با این کمپین همراهی کردند تقدیر و تشکر قلبی خود را به عمل می آورد.

بیانیه اتمام مرحله اخذ امضا به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
“انَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ” (رعد، ۱۱)
خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملّتی را تغییر نمی دهد، مگر آن که آنها سرنوشت خود را تغییر دهند.
با عرض سلام خدمت مردم غیور و شریف آذربایجان؛
ضمن عرض تبریک ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران از این که در این ایام مبارک و فرخنده، بار دیگر روحیه انقلابی و اراده مردمی خود را در کمپین “احیاء #دریاچه_اورمیه-نامه به #مقام_معظم_رهبری” به نمایش گذاشتید، کمال تشکر و امتنان را داریم. این حماسه حضور بی نظیر، در سایه فعالیت شبانه روزی و پشتکار دست اندرکاران این کمپین مردمی و مستقل میسر شد و برگی زرین به تاریخ آذربایجان افزوده شد.
بدین وسیله ضمن اعلام پایان فعالیت کمپین و به عنوان امانتدار اعتماد شما، پیگیری این کمپین و اطلاع رسانی در مورد نتیجه آن، را رسالت تاریخی خود می دانیم. در این فرصت، ضمن قدردانی از مواضع مردمی امام جمعه محبوب تبریز، آیت الله آل هاشم، به خصوص در مورد وضعیت بحرانی دریاچه اورمیه، که مایه قوت قلب شهروندان شده است، از ایشان خواهشمندیم تا به عنوان نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، با توجه به نگرانی قاطبه مردم در مورد وضعیت بحرانی دریاچه اورمیه، زحمت انتقال این مطالبه مردمی را به مقام معظم رهبری بردوش بکشند. طبیعی است که پاسخ درخور و مناسب با این حضور حماسی و گسترده، مردم را برای پیگیری مطالبات خود از طرق قانونی و مدنی ترغیب خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *