خانه / آخرین اخبار / جزئیات سقوط هواپیمای مسافربری روس

جزئیات سقوط هواپیمای مسافربری روس

به گزارش یول‌پرس، شبکه روسی «راشاتودی» گزارش کرد که عملیات جستجو و نجات در محل سقوط این هواپیما نیمه‌شب گذشته ادامه داشت و صدها تن از اعضای تیم نجات و اورژانس در منطقه برفی مسکو به عملیات جستجو پرداختند.

تصاویر هوایی که وزارت امور اضطراری روسیه منتشر کرده است، اعضای تیم نجات را در حال جستجو در محل سقوط هواپیما در نزدیکی روستای «آرگونووو» نشان می‌دهد که به دنبال شواهدی برای رسیدن به دلیل سقوط هواپیما هستند.

«ولادیمیر پوچکوف» وزیر امور اضطراری روسیه دستور داده است تا پهپادهایی برای جستجوی اجساد مورد استفاده قرار گیرد زیرا تکه‌های هواپیما در سراسر یک منطقه وسیع بین دو روستای مجاور پراکنده شده است.

مقامات روس موفق شدند یکی از جعبه‌های سیاه هواپیمای آنتونوف را پیدا کرده اند اما عملیات جستجو به واسطه شرایط نامناسب جوی با موانعی همراه شده است. با اینحال پوچکوف ابراز امیدواری کرده است که عملیات رسیدگی به حادثه سقوط هواپیمای مذکور ظرف یک هفته به اتمام می‌رسد.

هواپیمای مسافربری آنتونوف « An-۱۴۸» روز یکشنبه (دیروز) در ساعت ۱۴:۲۱ به وقت مسکو با ۷۱ سرنشین از فرودگاه «دومودیدوفو» پرواز کرد. ارتباطات رادیویی با پرواز ۷۳۰ به سمت «اورسک» زمانی قطع شد که این هواپیما حدود چند دقیقه بعد از رادار محو شدند.

هواپیمای مذکور در ۸۰ کیلومتری جنوب شرقی پایتخت روسیه در منطقه «رامنسکی» سقوط کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *