خانه / آخرین اخبار / شهرداری تبریز قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
افتخاری برای ورزش آذربایجان؛

شهرداری تبریز قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد

تیم بسکتبال شهرداری تبریز با پیروزی مقابل مهرام تهران به عنوان قهرمانی لیگ برتر بسکتبال کشور دست پیدا کرد.

به گزارش یول‌پرس، پنجمین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال کشور از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در سالن شهید توانا تبریز آغاز شد که این دیدار در نهایت با برتری ۸۵-۷۳ به سود شهرداری تبریز به پایان رسید.

شاگردان مهران حاتمی که در این دیدار مقابل هواداران خود به میدان رفتند، در لحظات ابتدایی از حریف خود عقب افتادند اما خیلی زود توانستند نبض بازی را در دست گرفته و با اختلاف امتیازی قابل توجهی کوارتر اول را به پایان برسانند. شهرداری تبریز موفق شد در کوارتر اول با نتیجه ۲۷-۱۶ مهرام را شکست داد.

در کوارتر دوم نیز شهرداری شروع بهتری  داشت و توانست اختلاف امتیازی با مهمان خود را افزایش دهد. این کوارتر با نتیجه ۲۲-۱۹ به نفع شهرداری تبریز به پایان رسید تا شاگردان حاتمی در نیمه نخست با برتری ۴۹-۳۵ راهی رختکن شوند.

در کوارتر سوم تیم مهرام عملکرد بهتری داشت و توانست با بازی خوب خود اختلاف امتیازی یا شاگردان حاتمی را جبران کند. این کوارتر با برتری ۲۷-۱۶ مهرام به پایان رسید تا کار ۲ تیم در کوارتر چهارم با نتیجه ۶۵-۶۲ آغاز شود.

در کوارتر چهارم نیز شهرداری تبریز عملکرد بهتری داشت و موفق شد مهرام را با نتیجه ۲۰-۱۱ شکست دهد تا این بازی در نهایت با برتری ۸۵-۷۳ شاگردان حاتمی به پایان برسد.

شهرداری تبریز با این برد و مجموع ۳ پیروزی از ۵ بازی، موفق شد به عنوان قهرمانی لیگ برتر بسکتبال دست پیدا کند.

۳ دیدگاه‌ها

  1. آیدین زنگان تورکو

    یاشاسین آزربایجان و بوتون تورکلر.

    16
  2. تیم ملی فوتسال ایران با شکست دادن ازبکستان و ژاپن قهرمان آسیا شد ولی چیزی از آن منتشر نکردید
    اگر به ازبکستان میباختیم تیتر میزدید ایران به ترکهای ازبک باخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *