خانه / آخرین اخبار / اعلام آمادگی سپاه برای واگذاری تیراختور

اعلام آمادگی سپاه برای واگذاری تیراختور

فرمانده سپاه عاشورا گفت: به دنبال واگذاری تیراختور هستم و بعد از اتمام فصل، این پروسه طی خواهد شد.

به گزارش یول‌پرس؛ سردار عابدین خرم در یک نشست خبری اظهار کرد: باید همواره منصفانه قضاوت کنیم، تیراختور تیم مردمی و مورد علاقه‌ی مردم آذربایجان است. این تیم یک کارنامه‌ای دارد که با نگاهی به عملکرد این تیم طی شکل گیری آن، درمیابیم که تیراختور از سال ۸۹ که به سپاه واگذار شده همواره در حال فراز بوده است، در حالی که تیم‌های فوتبال هم فراز دارند و هم فرود. این فراز و فرود یک امر طبیعی است اما تیراختور از سال ۸۹ تا این فصل وضعیت خوبی داشته است.

فرمانده سپاه عاشورا گفت: تیراختور در فصل اخیر از لحاظ مدیریتی دچار مشکل شد؛ اما حقیقت مطلب این است که با تدبیری که از فرماندهی کل سپاه دریافت کردم، به دنبال واگذاری این تیم هستم و بعد از اتمام فصل، این پروسه طی خواهد شد تا تیم به مجموعه‌های متقاضی خصوصی و قابل اطمینان واگذار شود.

وی با بیان این‌که آرزو داریم تیراختور همواره سیر صعودی داشته باشد، گفت: متقاضیان برنامه و آورده‌ی خود و هم‌چنین اقدامات خود را بیاورند تا این تیم مراحل واگذاری خود را طی کند و تیراختور به عزیزان توانمند سپرده شود.

فرمانده سپاه عاشورا در پاسخ به سوال خبرنگاری بیان کرد: کسی که ادعای مالکیت تیراختور را دارد باید در مراجع قصایی و قانونی ادعای خود را ثابت کند؛ به نظر ما چنین مواردی صرفا یک ادعاست.

چندی پیش ناصر شفق مدیرعامل سابق این تیم مدعی شده بود مالک حقیقی تیراختور است و در صورت پس ندادن این باشگاه به او، شکایت خواهد کرد.

۳ دیدگاه‌ها

 1. امیدوارم با منطقه ای شدن لیگ ایران و تشکیل لیگ جدا برای هر استان و یا منطقه تنش های قومی به سرعت قرو بشیند
  وقتی تیم های پایتخت و یا اصفهان مجبور به مسافرت به تبریز و یا بالعکس نباشند تنشی هم بوجو نمی آید

  5
  7
 2. خیلی بعید بنظر میرسه که سپاه این تیم رو به بخش خصوصی بدهد
  این حرف و حدیث ها هم احتمالا به دلیل وضعیت بد تراختور و فشاری که هیئت مدیره از طرف هواردارن حس میکنن سعی در آرام کردن جو حال حاضر را دارن.
  امیدوارم که من بد بین باشم و تراختور خصوصی شود.

  6
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *