خانه / آخرین اخبار / نجات معجزه آسای پیرمرد خداآفرینی بعد از ۳ روز در جنگل

نجات معجزه آسای پیرمرد خداآفرینی بعد از ۳ روز در جنگل

پیرمرد ۸۰ ساله اهل روستای اولی بخش منجوان شهرستان خداآفرین که روز جمعه گذشته گم شده بوده بطور معجزه آسایی توسط نجاتکران جمعیت هلال احمر خداآفرین نجات یافت.

به گزارش یول‌پرس به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ عبادت عبدلی رئیس هلال احمر خدا آفرین اظهار داشت: روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت حدود ساعت ۱۱ صبح عوامل گروهان مرزی کلاله (پاسگاه مرزی مرزآباد) طی تماس تلفنی مبنی بر اینکه اهالی روستای اولی به پاسگاه مذکور مراجعه کرده و اعلام نمودند که یک پیر مرد ۸۰ ساله از عصر روز جمعه به یکی از روستا‌های اطراف رفته و تاکنون به منزل برنگشته است.

رئیس جمعیت هلال احمرخداآفرین افزود: بعد از هماهنگی با معاونت امداد و نجات استان یک تیم عملیاتی ۵ نفره توسط یک دستگاه آمبولانس کمک‌دار به محل حادثه اعزام و بعد از مدتی جستجو موفق شدند این هموطن را پیدا کرده و بعد از ارائه کمک‌های اولیه با همکاری اورژانس خداآفرین به مرکز درمانی تحویل دهند.

وی افزود: خوشبختانه این پیر مرد بطور معجزه‌آسایی بعد از دو شبانه روز ماندن در وسط جنگل بدون آب و غذا و با وجود جراحات ناشی از سقوط از ارتفاع صخره حدود سه متری مقاومت ستودنی داشته و هنوز امید خود را از دست نداده بود که با رسیدن نجاتگران هلال احمر از حادثه جان سالم بدر برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *