خانه / آخرین اخبار / وزیر میلیاردی هر روز ۶۹ میلیون تومان درآمد دارد / برخی مسئولین از عیاشی فرزندانشان خبر دارند؟ + ویدئو
امام جمعه جلفا:

وزیر میلیاردی هر روز ۶۹ میلیون تومان درآمد دارد / برخی مسئولین از عیاشی فرزندانشان خبر دارند؟ + ویدئو

حجت‌الاسلام سنجری گفت: وزیری که سرمایه هزار میلیاردی دارد اگر از اولین روز انقلاب بهمن 57، ماهیانه 10 میلیون تومان و بدون خرج حتی یک ریال، حقوق می‌گرفت امروز سرمایه‌اش بیش از 4 میلیارد نبود؛ پس با این اوصاف آقای وزیر باید از اولین روز انقلاب هر ماه 70 میلیارد یعنی روزی 69 میلیون تومان درآمد داشته‌ است.

به گزارش یول‌پرس؛ امام جمعه شهر جلفا در خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته گفت: آیا ۲۵۰۰ حق شهروندی آقازاده‌ها در آمریکا بر اساس کدام منافع ملت بوده است؟ مسئولین باید میزان سرمایه و راههای کسب آن را به مردم اعلام کنند چرا که وزیری که سرمایه هزار میلیاردی دارد اگر از اولین روز انقلاب بهمن ۵۷، ماهیانه ۱۰ میلیون تومان و بدون خرج حتی یک ریال، حقوق می‌گرفت امروز سرمایه‌اش بیش از ۴ میلیارد نبود. پس آقای وزیر؛ سرمایه هزار میلیاردی شما از کجا آمده است؟ با توجه به مسئولیت خود، نمی‌توانستید کار تجاری داشته باشید و با این اوصاف شما باید هر ماه ۷۰ میلیارد یعنی روزی ۶۹ میلیون تومان درآمد داشته‌اید.

حجت‌الاسلام سنجری ادامه داد: برخی مسئولین باید بگویند که دختران و پسرانشان در کدام کشورها هستند؛ اگر آمریکا بد بوده  و مرگ بر آمریکا درست است، که حتما درست است، پس چرا پسران شما در آمریکا هستند؟ چرا دختران شما جیره‌خوار آمریکا هستند؟ اگر خوب است چرا به مردم می‌گویید تا بگویند مرگ ‌بر آمریکا؟ مگر امام نگفتند آمریکا شیطان بزرگ است پس مسئول ما چه صنمی با شیطان بزرگ دارد که دختر و پسر خود را به آن سپرده است؟

وی ادامه داد: مسئولی که در کاخ چند میلیاردی زندگی کرده و با ماشین‌ها میلیاردی و دودی رفت آمد می‌کنند آیا از زندگی جوانی که با ۴ عایله در خانه ۴۰ متری، خبر دارد؟ از عیاشی فرزندانتان خبر دارید؟ پدر از توبره نظام خورده و فرزندانش در آمریکا در حال خرج کردن هستند؛ جنس همین توبره از خون شهدای گمنامی است که پدر و مادرشان در حسرت دیدار فرزندانشان مردند.

امام جمعه جلفا افزود: شما به ترامپی که می‌گویید دیوانه است، توئیت کرده است که ۲۵۰۰ حق شهروندی به آقازاده‌ها داده شده است که اگر نادرست است چرا تکذیب نمی‌کنید؟

ویدئوی کامل این سخنرانی بصورت زیر است:

یک دیدگاه

  1. امام جمعه لرین فاس دیلینده خطبه اؤخوماق لاری نه آنلاما گَلیر؟ نییه فاس دیلده خطبه اؤخونور؟

    18
    2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *