خانه / آخرین اخبار / توشاک بزرگ همچنان بدون ستاره

توشاک بزرگ همچنان بدون ستاره

تیراختور که تغییرات عمده ای را پشت سرگذاشته است برای جبران ناکامی فصل گذشته امید به سرمربی نامدارش بسته اما آیا او بدون بازیکنان تاثیرگذار می تواند نتیجه بگیرد؟

به گزارش یول‌پرس، سرخپوشان آذربایجان که یک فصل پرنوسان و نسبتا ضعیف را با تغییرات زیادی به پایان بردند، امیدوار هستند با ماکیت جدید برای حضور در فصل پیش رو بهترین شرایط را داشته باشند اما روند این تیم در نقل و انتقالات نگرانی ها را افزایش داده است.

با آمدن محمدرضا زنوزی در راس مالکیت تیم و وعده‌هایی که وی به هواداران داد امیدواری‌ها برای آینده تیراختور بیشتر شد.

جان توشاک، سرمربی ولزی که سابقه بازی و مربیگری در باشگاه‌های بزرگی همچون لیورپول و رئال مادرید را در کارنامه خودش دارد شاه ماهی نقل و انتقالات زنوزی بود که با آمدن وی در نیمکت سرمربیگری تیراختور امید هواداران برای فصلی قدرتمند دو چندان و از همه مهمتر با وعده‌هایی که زنوزی داد توقع هوداران برای جذب بازیکنان تاپ چندین برابر شد اما تابه این لحظه عملکرد تیراختور در فصل نقل و انتقالات به گونه‌‌ای است که هوادارن را بیش از پیش نگران فصل آینده کرده است

بازیکنان خروجی: محمد ایران پوریان، محمد ابراهیمی، هادی محمدی، مهدی کیانی، عارف آغاسی، ارسلان مطهری، جوردی آلمیدا

بازیکنان ورودی: محسن فروزان، علیرضا نقی زاده، محمد طیبی، علی عبدالله زاده، رضا آقابابایی، محمد اهل شاخه و سیدی

تیراختور تا اینجای کار در زمینه خرید بازیکن به هیچ وجه در شخصیت تیمی مدعی قهرمانی ظاهر نشده است. حتی با ادامه تعلل در خرید بازیکن ستاره حتی باید از کسب سهمیه آسیایی نیز باید چشم پوشید.

در سابقه درخشان توشاک و بزرگی این مربی شکی نیست اما آیا او می‌تواند فصلی موفق بدون بازیکن ستاره و تاثیرگذار داشته باشد و یا خیر؟! موضوع مهم و نگران کننده‌ای که با توجه به شرایط لیگ ایران، موفقیت تیراختور با شرایط فعلی در نقل و انتقالات دور از ذهن به نظر می‌رسد.

یک دیدگاه

  1. مین رحمت سپاه و آجرلو وا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *