خانه / آخرین اخبار / تبریز؛ میزبان تورنمنت بین المللی سوپر فایت ۲۰۱۸

تبریز؛ میزبان تورنمنت بین المللی سوپر فایت ۲۰۱۸

قرارداد رسمي برگزاري تورنمت ١٦ نفره سازمان ليگ فدراسيون جهاني موي تاي IFMA با مدير عامل سازمان ورزش شهرداري تبريز در شهر لوزان سوييس به صورت رسمي منعقد شد.

به گزارش یول‌پرس، این جلسه دو ساعته با حضور استفان فاکس دبیر کل فدراسیون جهانی موی تای و نایب رییس گایسف، حسین عابدی مدیر سازمان لیگ فدراسیون جهانی موتای، دکتر علیرضا رحیمی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز و رییس سازمان Peace taught sport در حاشیه سمینار سالانه gaisf info day در لوزان سوییس منعقد شد.

با توافق طرفین مقرر شد ورزشکاران حاضر در این رویداد بر اساس رنکینگ اول تا چهارم فدراسیون جهانی موی تای انتخاب و مجوز ورود به اولین دوره سوپر فایت سازمان لیگ فدراسیون جهانی را کسب نمایند.

همچنین مقرر شد یک سوپر فایت در دسته سنگین وزن بر سر تصاحب عنوان بهترین سنگین وزن فدراسیون جهانی IFMA منطبق بر قواعد جاری فدراسیون جهانی برگزار شود.

رویداد فوق تماماً به صورت زنده از رسانه رسمی فدراسیون جهانی موی تای تحت پوشش قرار خواهد گرفت و در صورت موفق برگزار شدن این رویداد منطبق با استاندارهای بین المللی فدراسیون جهانی مجوز برگزاری سالیانه این رویداد را به نام شهرداری تبریز صادر کرده و این تورنمت را در تقویم ورزشی IFMA به صورت دایمی خواهد گنجاند.

لازم به ذکر است با توجه به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای مسلمان در سال ٢٠١٨ این رویداد نیز با عنوان” سوپر فایت تبریز-٢٠١٨” نامگذاری و اجرا خواهد شد.

گفتنی است این رویداد طی سه روزه در نیمه اول شهریور برگزار خواهد شد که یک روز آن اختصاص به برگزاری گارگاه های آموزشی مربیگری و داوری از سوی مدرسان ارشد فدراسیون جهانی خواهد داشت و یک روزکامل آن به برگزاری سوپر فایت و یک روز دیگر نیز به برگزاری سمینار peace trough sport “صلح در قالب ورزش” با همکاری مشترک فدراسیون جهانی موی تای، گایسف، یونسکو ،سازمان ورزش شهرداری تبریز و فدراسیون ورزشهای رزمی اختصاص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *