خانه / آخرین اخبار / سرعین شهر نمونه گردشگری کشور می‌شود
استاندار اردبیل:

سرعین شهر نمونه گردشگری کشور می‌شود

استاندار اردبیل گفت: در تلاش خواهیم بود تا سرعین را به عنوان شهر نمونه گردشگری کشور و حتی جهان معرفی کنیم.

به گزارش یول‌پرس به نقل از فارس، اکبر بهنام‌جو پیش از ظهر امروز در آئین افتتاح مجموعه هتل آبدرمانی رویال پارک سرعین، اظهار کرد: مرکز آموزشی و گردشگری برای نخستین بار با مشارکت دانشگاه آزاد در استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: گردشگری یکی از مهمترین محورهای توسعه و پیشرفت استان اردبیل بوده که با توجه به این موضوع و بهره‌مندی مناسب از ظرفیت‌های گردشگری زمستانی افتتاح سه مجموعه ورزش‌های زمستانی در منطقه درنظر گرفته شده است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: جشنواره زمستانی شهرستان سرعین امسال نیز برگزار شده و در طی برگزاری یک ماهه این برنامه قطعا میزبان گردشگران زیادی از نقاط مختلف کشور خواهیم بود.

بهنام‌جو بیان کرد: با اعلام رئیس میراث فرهنگی کشور، شهرستان سرعین به عنوان شهر گردشگر معرفی می‌شود و در چنین شرایطی تلاش خواهیم کرد تا سرعین را به عنوان قطب گردشگری کشور و حتی جهان تبدیل کنیم.

* ایجاد اشتغال برای ۱۰۵ نفر به صورت مستقیم و ۲۵۰ نفر غیر مستقیم

حامد حسینی، سرمایه‌گذار مجموعه هتل و آبدرمانی رویال پارک سرعین نیز در این برنامه اظهار کرد: مجموعه هتل و آبدرمانی رویال پارک سرعین با مشارکت بانک گردشگری احداث شده و امروز با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس میراث فرهنگی کشور به صورت کامل به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: این مجموعه برای ۱۰۵ نفر به صورت مستقیم و ۲۵۰ نفر غیر مستقیم اشتغال فراهم کرده و با توجه به عضویت این آبدرمانی در اتحادیه بین‌المللی آب‌های دنیا ظرفیت مناسبی برای توریسم گردشگری استان فراهم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *