خانه / آخرین اخبار / دژاگه: امیدوارم زیادتر تورکی یاد بگیرم/ همسرم بزرگ شده باکوست

دژاگه: امیدوارم زیادتر تورکی یاد بگیرم/ همسرم بزرگ شده باکوست

اشکان دژاگه روز گذشته در تلویزیون  تیراختور گفت و گویی زنده با طرفداران تیراختور گفت: همسر من بزرگ شده باکو و به طور کلی آذربایجانی است اما من زبان ترکی را زیاد یاد نگرفتم. فقط می توانم به هواداران بگویم یاشاسین تیراختور، یاشاسین آذربایجان. امیدوارم در تبریز زیادتر تورکی یاد بگیریم.

به گزارش یول‌پرس، اشکان دژاگه روز گذشته در تلویزیون باشگاه  تیراختور حاضر شد و پاسخگوی سوالات مختلف بود که گزیده آن را در ادامه می خوانید:

* خوشحالم در تبریز هستم. دلایل زیادی برای حضور در  تیراختور داشتم. یکی از مساله‌های مهم حضور مسعود شجاعی بود و البته هواداران خوب تراکتور و مردم عزیز تبریز که قبل از حضورم در این شهر درباره آنها خیلی زیاد شنیده بودم.

* قبل از اینکه قراردادم امضا شود، خیلی ها درباره هواداران  تیراختور با من حرف زدند. می گفتند هواداران زیادی هستند که می‌‎توانند به تیم کمک کنند. در فرودگاه هم استقبال بی‌نظیری داشتند و ما این موضوع را احساس کردیم. امیدوارم بتوانیم با تلاش زیاد نتایج خوبی بگیریم و آنها را خوشحال کنیم.

* صبر کردن مساله خیلی مهمی است. ما تیمی هستیم که بازیکنانمان جدید هستند و مربی تیم هم به تازگی اضافه شده است. طبیعی است که طرفداران دوست دارند امتیازات کامل به دست بیاید اما به زمان احتیاج داریم. تیم ما خوب است و نفرات جوان و باتجربه زیادی داریم. امیدوارم هواداران به ما زمان بدهند و بتوانیم قدم های محکمی را برداریم.

* بازی با استقلال خیلی مهم و سخت است. ما می دانیم که استقلال تیم بزرگی است. ما در تهران بازی می کنیم و آنجا استقلالی ها طرفداران زیادی دارند. با این حال فکر می کنم بازی خوب و زیبایی بشود. هر تیمی بهتر بازی کند، امتیاز کامل بازی را می گیرد.

* بهتر است از حالا به فکر قهرمانی  تیراختور نباشیم. با اینکه ما دوست داریم قهرمان شویم و سعی و تلاشمان برای همین منظور است اما فکر می کنم این حرف زدن از قهرمانی به تیم فشار بیاورد. ما بازی به بازی جلو می رویم و تلاش می کنیم نتایج خوبی بگیریم. الان لیگ تازه شروع شده و شاید فکرمان قهرمانی باشد اما کارمان سخت است. بهتر است پله پله جلو برویم.

* الان از بیرون فشار زیادی به تیم وارد می شود که خارجی های خوبی اضافه شدند و مربی بزرگی در  تیراختور است. این یک چالش جدید برای  تیراختور است و من فکر می کنم نباید اجازه بدهیم که اسرار تیم فاش شود و باید سعی کنیم بهترین ها را داشته باشیم و بهترین نتایج را بگیریم.

* همسر من بزرگ شده باکو و به طور کلی آذربایجانی است اما من زبان ترکی را زیاد یاد نگرفتم. فقط می توانم به هواداران بگویم یاشاسین تیراختور، یاشاسین آذربایجان. امیدوارم در تبریز زیادتر تورکی یاد بگیریم.

یک دیدگاه

  1. تو اول بازی کردن یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *