خانه / آخرین اخبار / وزارت ورزش را باید وزارت استقلال و پرسپولیس بنامیم
خطیبی:

وزارت ورزش را باید وزارت استقلال و پرسپولیس بنامیم

پیشکسوت فوتبال تبریز صحبت های قابل تاملی در خصوص توجه بیش از اندازه به سرخابی های پایتخت انجام داد.

به گزارش یول‌پرس، رسول خطیبى، پیشکسوت فوتبال آذربایجان که سابقه هدایت سه تیم آذربایجان را در لیگ برتر داشته در واکنش به شرایط فعلی تیم تیراختور اظهار داشت: «آقای زنوزی به قول هایی که به هواداران داده بود عمل کرد و سرمربی و بازیکنان سرشناسی به تیم تیراختور ملحق شدند. اینک نوبت هواداران است که با حمایت همه جانبه خود تیراختور را به سمت کسب نتایج قدرتمند همراهی کنند.»

وی ادامه داد: «هواداران تیراختور بایستی به خاطر عرق و تعصب بالایی که به خطه خود آذربایجان دارند، از نماد آن یعنی تیراختور حمایت کنند. آقای زنوزی به خاطر عشقی که به هواداران و تیم تیراختور داشت وارد گود شد. تا اینجا همه مشاهده کرده ایم که اقدامات ایشان بسیار قابل تقدیر بوده و نیاز است که حمایت همه جانبه ای از مالک باشگاه داشته باشیم.»

سرمربی اسبق تیراختور در مورد اظهارات اخیر شفر در مورد قراردادهای بالای تیراختوری‌ها تاکید کرد: «برای پاسخ دادن به این سوال می خواهم به این موضوع اشاره کنم که استقلال و پرسپولیس نان وزارت ورزش و جوانان را می خورند و اگر حمایت های این وزارت نبود هیچ گاه چنین نتایجی را از این دو تیم شاهد نبودیم. وزارت ورزش و جوانان متعلق به کل کشور است و بایستی همه تیم ها را به یک چشم نگاه کند. متاسفانه این موضوع نه تنها رخ نمی دهد بلکه شاهد این هستیم که وزارت ورزش و جوانان بدون هیچ حد و محدوده ای کمک های خود را به سرخابی های پایتخت سرازیر می کند.»

خطیبی در این مورد اضافه کرد: «وزارت ورزش و جوانان را باید وزارت استقلال و پرسپولیس بنامیم. تیم های دیگر همچون تیراختور نه از لحاظ اعتبار و نه از لحاظ هوادار چیزی از استقلال و پرسپولیس کم ندارند. چنین شرایط نابرابری باعث شده تا جنگی نابرابر را در فوتبال باشگاهی کشور شاهد باشیم که نتیجه آن سرکوب سایر تیم ها به نفع استقلال و پرسپولیس است.»

وی در مورد شرایط تیم تیراختور با حضور دژاگه و شجاعی خاطرنشان کرد: «تیراختور با توجه به قول هایی که آقای زنوزی داده بود بازیکنان بسیار خوبی را به خدمت گرفت. بازیکنان خارجی و دو ملی پوش کشورمان که به تیراختور پیوستند برای هماهنگ شدن با تیم نیاز به زمان دارند. ضمن اینکه برای عملی شدن تاکتیک های توشاک که مربی بسیار بزرگی است باید چند هفته دیگر هم صبر کنیم. به نظر من بعد از هفته پنجم لیگ برتر به تدریج شاهد تیراختور واقعی خواهیم بود بنابراین هواداران بایستی با صبر و حوصله در این مقطع فقط تیم شان را حمایت کنند.»

پیشکسوت فوتبال آذربایجان در خصوص بازی حساس تیراختور و استقلال یادآور شد: «بازی های استقلال و تیراختور همواره بازی های جذابی بوده که اکثرا شاهد کسب نتایج خوب از جانب تیراختور بودیم. از هواداران تیراختور می خواهم روز جمعه بت حضور گسترده خود در ورزشگاه آزادی بار دیگر نشان دهند که تیراختور تیمی است که قدرت رویارویی و غلبه برای سرخابی‌ها پایتخت را چه در زمینه هوادار و چه در زمینه کسب موفقیت دارد. روز جمعه فارغ از هر نتیجه ای باید تیراختور را حمایت کنیم. امیدوارم در این دیدار تیراختور ضمن انجام یک فوتبال زیبا، دست پر تهران را ترک کند.»

خطیبی در انتها با اشاره به بازگشت ماشین سازی به لیگ برتر گفت: «ماشین سازی تبریز نیز با زحمات آقای زنوزی بار دیگر در لیگ برتر حاضر خواهد شد. این یک اتفاق بزرگ برای قدیمی ترین تیم فوتبال شمال غرب کشور است. امیدوارم هواداران ماشین سازی قدر این اتفاق بزرگ را بدانند و با حضور در ورزشگاه بنیان دیزل، از این تیم نیز حمایت های لازم را داشته باشند.» / عصر تبریز

۲ دیدگاه‌ها

 1. تا چشمت در بیاد
  تا همین چند ماه قبل از رانت سربازان تیم ها استفاده میکردید

  6
  6
 2. آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار

  سلام-استفاده از سرباز به این جهت بود که سپاه مالک تیم تراکتور بود ضمنا استفاده از سرباز دیناری ضرر به بیت المال نداشت اما استفاده تیم پیروزی (پرسپولیس واستقلال و…از بیت المال باتوجه به تعریف بیت المال در اسلام حرام است قوانین اسلام به دولت اجازه بخشیدن بیت المال را نمیدهد فوتبال دوستان خود باید خود باید خرج تیمها ی مورد علاقه رابپردازند

  4
  5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *