خانه / آخرین اخبار / تحقیق و تفحص از نحوه قیمت‌گذاری کشت و صنعت مغان به مجلس ارائه شد
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

تحقیق و تفحص از نحوه قیمت‌گذاری کشت و صنعت مغان به مجلس ارائه شد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به قیمت‌گذاری بسیار پایین برای شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، تحقیق و تفحص از نحوه قیمت‌گذاری این شرکت به مجلس شورای اسلامی ارائه شد.

به گزارش یول‌پرس، صدیف بدری‌ با اشاره به بحث قیمت‌گذاری شرکت کشت و صنعت و دامپروی مغان برای واگذاری به بخش خصوصی، اظهار کرد: با قیمت گذاری بسیار پایین برای کشت و صنعت عظیم مغان، تحقیق و تفحص از نحوه قیمت‌گذاری این شرکت به مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

وی ضمن تاکید بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و ادامه روند خصوصی‌سازی شرکت‌های دولتی، گفت: قیمت‌گذاری‌ها در روند خصوصی‌سازی نباید به نحوی باشد که شائبه حراج منابع ملی را در پی داشته باشد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با تجربه فعالیت بیش از ۵۰ سال و مالکیت بیش از ۲۷ هزار هکتار اراضی خالص مستعد کشاورزی و خاک زراعی درجه یک و امکانات مجهز دامپروری و باغات غنی میوه و کارخانه‌های متعدد تبدیل محصولات باغی و کشاورزی از بزرگترین شرکت‌های ارزشمند کشور است.

بدری با تاکید بر حساسیت موضوع واگذاری برای اهالی منطقه مغان و کل استان بیان کرد: متاسفانه اخیرا شرکت کشت و صنعت مغان با قیمت بسیار پایین حدود هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده و در شرف واگذاری می‌باشد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اراده قوی مجمع نمایندگان در اصلاح نحوه قیمت‌گذاری شرکت کشت و صنعت مغان گفت: جهت جلوگیری از تضییع منابع ملی و حقوق مردم استان اردبیل و به ویژه مردم شریف مغان، درخواست بررسی کامل و قانونی و تحقیق و تفحص از نحوه قیمت گذاری شرکت عظیم کشت و صنعت و دامپروری مغان به مجلس شورای اسلامی ارائه شده است./ فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *