خانه / آخرین اخبار / پزشکیان جزو پاکدست‌ترین پزشکان ایران است/ پورابراهیمی یک دنیا تخلف در سوابقش دارد
قاضی‌پور:

پزشکیان جزو پاکدست‌ترین پزشکان ایران است/ پورابراهیمی یک دنیا تخلف در سوابقش دارد

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارات کذب نماینده کرمان علیه دکتر پزشکیان گفت: پزشکیان جزو پاکدست ترین پزشکان ایران است و اظهارات نماینده کرمان علیه ایشان دروغ است.

به گزارش یول‌پرس، نادر قاضی پور گفت: دختر دکتر پزشکیان نخبه است و در دانشگاه شریف تحصیل کرده است، همکاران زهرا پزشکیان همگی حقوق ۱۰ میلیونی می گیرند ولی وی چون دختر نائب رئیس است مظلوم است و فقط ۴ میلیون تومان حقوق می گیرد و سخنان پورابراهیمی از اساس کاملا دروغ است.

وی همچنین گفت: دو پسر دکتر پزشکیان را نیز می شناسم و می‌دانم که شغل دولتی ندارند. آنها خیلی ساده زیست هستند و به طور قطع و یقین می گویم که پزشکیان جزو پاکدست ترین پزشکان ایران است و ریالی از بابت عمل های جراحی از بیماران خودش نگرفته و هر دریافتی داشته از دانشگاه علوم پزشکی بوده است.

قاضی پور همچنین افزود: با اینکه از نظر سیاسی من و دکتر پزشکیان همسو نیستیم ولی باید واقعیت ها را گفت، پزشکیان و فرزندانش تخلفی نداشته اند.

وی سپس ابراز داشت: پورابراهیمی خودش یک دنیا تخلف در سوابقش دارد. او اول برود جواب این تخلفات را بدهد. وی زمانی که معاون شستا بود تخلف های زیادی داشته است.

وی گفت: نمایندگان آذربایجان سرافراز و پاک هستند و همه هم این را در مجلس می دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *