عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / فوری؛ مثلث آتش بریتانیایی در تیراختور

فوری؛ مثلث آتش بریتانیایی در تیراختور

چهارمین و آخرین سهمیه خارجی تیراختور از بریتانیا می‌آید.

به گزارش یول‌پرس، در حالی که چند روز قبل عنوان شد تیراختور، نسبت به امضای قرارداد با لی هری اروین، مهاجم جوان فوتبال اسکاتلند و باشگاه کیلمارناک از خود علاقه نشان داده است؛ حالا با تایید سرپرست باشگاه، مهاجم جوان و بلندقامت اسکاتلندی در آستانه پیوستن به تیراختور قرار دارد.

همچنین استیو کلارک، دستیار سابق مورینیو در چلسی و دالگلیش در لیورپول که این روزها هدایت کیلمارناک را در لیگ اسکاتلند برعهده دارد، پند روز پیش در مورد لی اروین گفت: اروین می خواهد به ایران برود. دستمزد بسیار بالایی به او پیشنهاد شده و من فکر می کنم اگر همه چیز به خوبی پیش برود، اروین ما را ترک می کند و به ایران می رود.

لی هری اروینِ ۲۳ ساله سابقه بازی در همه تیم های رده سنی اسکاتلند را در کارنامه دارد، قبلا در لیدزیونایتد بازی کرده است. او از فصل گذشته به کیلمارناک در لیگ اسکاتلند آمد و ۷ گل و یک پاس گل ثبت کرد. اورین در اولین بازی کیلمارناک در فصل جدید هم بازی کرده و یک پاس گل از خود به جا گذاشته است. لازم به ذکر است که تیراختور برای مسابقات این فصل، همین حالا با بازیکنانی مثل هری فورستر انگلیسی(مهاجم سابق رنجرز و جوانان انگلیس) و آنتونی استوکس ایرلندی(مهاجم سابق تیم ملی ایرلند با سابقه بازی در سلتیک، کریستال پالاس و ساندرلند) قرارداد امضا کرده است.

تیراختور که در چند بازی گذشته از لحاظ خط دفاعی عملکرد نسبتا ضعیفی از خود به نمایش گذاشته بود انتظار میرفت سهمیه باقی‌مانده در پست دفاعی به کار گرفته شود که این چنین نبود و حالا باید منتظر ماند و دید تا در آینده کادر فنی تیم چه برنامه‌ای برای تقویت خط دفاعی تیراختور در نظر دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *