عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / تیمداری شهرداری اورمیه منع قانونی ندارد
عضو شورای شهر اورمیه در گفتگو با یول‌پرس:

تیمداری شهرداری اورمیه منع قانونی ندارد

مرتضی پیری در گفتگو با یول‌پرس ضمن قانونی دانستن تیمداری سازمان شهرداری، اعلام کرد: من از تمام اختیارات قانونی که مردم به بنده داده‌اند، استفاده کرده و تلاش خود را برای تیمداری شهرداری و لغو رای کذایی شورا بکار خواهم گرفت.

به گزارش یول‌پرس، به دنبال رای اعضای شورای شهر اورمیه با ۷ رای موافق (علیزاده امام زاده ، پاکی ، نقشین ، ابراهیمی ، بخشایشی ، پناهی) و ۳ رای مخالف (اصغرزاده، پیری، خلیل پور) خطر نابودی والیبال اورمیه به اوج خود رسیده است و در صورت تائید رای از طرف فرمانداری اورمیه، دو تیم والیبال شهرداری اورمیه و چی‌چست بطور قطعی منحل خواهد شد.

در این خصوص مرتضی پیری در گفتگو با خبرنگار یول‌پرس، در مورد احتمال رد رای شورا از طرف فرمانداری گفت: به تصور من فرماندار اورمیه نسبت به والیبال اورمیه حساس‌تر و دلسوزتر از اعضای شورا خواهد بود و این رای را تائید نخواهد کرد.

وی ادامه داد: با توجه به بی‌ثباتی پیش آمده در شورای شهر اورمیه، احتمالا در آینده نزدیک سازمان‌های مربوط به شورای شهر نیز منحل شده و با تداوم بی‌ثباتی، خود شورا نیز منحل خواهد شد.

عضو شورای شهر اورمیه در خصوص سرنوشت تیم والیبال اورمیه در صورت تائید رای شورا از طرف فرمانداری، گفت: در صورت تائید فرمانداری، دیگر تیم‌های والیبال باشگاه شهرداری قادر به فعالیت نخواهند بود.

پیری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا اعضای شورا پس از خرید بازیکنان، رای به انحلال آن داده‌اند، گفت: یکی از دلایل مخالفت بنده با انحلال باشگاه، همین موضوع خرید بازیکنان بود، چرا که ما بودجه امسال را دی ماه ۹۶ تصویب کرده و با ۴ مصوبه آن را تکمیل کرده‌ایم و به نظر من شورا باید ثبات رای داشته و از انحلال باشگاه جلوگیری می‌کرد.

وی در خصوص قانونی یا غیرقانونی بودن تیمداری سازمان شهرداری گفت: هیچگونه منع قانونی برای تیمداری شهرداری وجود ندارد و من از تمام اختیارات قانونی که مردم به بنده داده‌اند، استفاده کرده و تلاش خود را برای تیمداری شهرداری و لغو رای کذایی شورا بکار خواهم گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *