عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / مدیرعامل جدید تیراختور معرفی شد + بیوگرافی

مدیرعامل جدید تیراختور معرفی شد + بیوگرافی

بعد از استعفای درودگر از سمت مدیرعاملی باشگاه تیراختور، علیرضا اسدی، عضو هیات مدیره باشگاه تیراختور به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد.

به گزارش یول‌پرس، پس از آنکه درودگر، مدیرعامل سابق تیراختور با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام، از استعفای خود خبر داد، چند دقیقه پیش از انتخاب علیرضا اسدی به عنوان جانشین وی خبر دادند.

علیرضا اسدی (متولد ۱۳۴۱ در تهران) بازیکن سابق فوتبال و دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال ایران است.

اسدی پس از اخذ دیپلم رشته تجربی در سال ۱۳۶۱ تحصیلات خود را در رشته تربیت بدنی در دانشگاه تهران ادامه داد و پس از اتمام تحصیل در رشته تربیت بدنی در رشته پزشکی دکترای خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرد.

از فعالیتهای ورزشی وی می توان به قهرمانی در رشته شنا و رده نوجوانان در آموزشگاههای کشور در سال ۱۳۵۳، عضویت در تیم منتخب بسکتبال آموزشگاههای تهران در سال ۱۳۵۶، عضو تیم فوتبال جوانان و امید راه آهن از سال ۵۷ تا ۵۹، عضویت در تیم ملی فوتبال جوانان در سال ۵۸، عضویت در تیم های اکباتان، راه آهن، عضویت و کاپیتانی در تیم بنیاد شهید، تیم منتخب استان تهران و عضویت در تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران در سالهای ۶۵ تا ۶۶ اشاره کرد.

دکتر اسدی طی سالهای ۵۸ تا ۵۹ در دبیرستان های تهران و با تدریس فعالیت خود را آغاز کرد و به مدت دو سال و در سالهای ۶۰ تا ۶۲ مسئولیت معاونت ستاد اعزام مجروحین به خارج از کشور بنیاد شهید انقلاب اسلامی را برعهده داشت. ریاست بنیاد شهید انقلاب اسلامی شعبه لندن در سال ۶۳، رئیس ستاد جانبازان تهران بنیاد شهید در سال ۶۴، معاونت بازرسی و پیگیری بنیاد شهید انقلاب اسلامی در سال ۶۵، ریاست خانه جانبازان بنیاد شهید در کلن آلمان در سال ۶۶، قائم مقام بیمارستان شهید باهنر از سال ۷۶ تا ۸۳، ریاست کل شبکه بهداشت و درمان شمیرانات از سال ۸۴ تا ۸۹، مشاور عالی پزشکی مدیر کل بانک مرکزی از سال ۸۶ تا ۸۷، سرپرست معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزادی اسلامی در سال ۹۱، عضو شورای عالی نظارت و ارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۱، عضو شورای سیاست گذاری معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۳، عضو شورای گسترش آموزشی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۳، رئیس گروه تخصصی پیشگیری و مبارزه با بیماریهای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال ۹۳، عضو هیات مدیره شرکت شیمی دارو(شستا) در سال ۹۳، مشاور معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۳ و سرپرست فدراسیون پزشکی و ورزشی کشور در سال ۹۳ اشاره کرد.

اسدی در سال‌های ۱۳۵۶ تا ۱۳۶۶ به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و دو بازی ملی در کارنامه خود ثبت کرد. وی در بهمن ماه ۱۳۹۳ به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شد.

از دیگر فعالیتهای مدیریتی وی میتوان به حضور در تیم ملی امید به عنوان پزشک، مدیر کل تربیت بدنی وزارت بهداشت، عضو کمیته فنی و رئیس کمیته پزشکی و انضباطی باشگاه راه آهن طی سالهای ۸۲ تا ۸۶، مدیر تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات آسیایی قطر در سال ۸۵، مدیر سازمان فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی راه آهن در سال ۸۶، مشاور عالی معاونت قهرمانی سازمان تربیت بدنی و رئیس کمیته سیاست گذاری فوتبال در سال ۱۳۸۶، مشاور رئیس و مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۹۰، مشاور هیات رئیسه فراکسیون ورزشی مجلس شورای اسلامی در سال ۹۱ و نایب رئیس فدراسیون ورزش های دانشجویی کشور در سال ۹۱ اشاره کرد.

۶ دیدگاه‌ها

 1. یعنی تو شهرمون مدیری به اندازه ایشون نداریم؟!!!

  امیدوارم تراختور با ایشون هم موفق باشه ولی من که چند مدیره بومی از ایشون با سابقه تر و مناسبتر رو میشناسم ایشون فقط اسم داره اونا بیشتر عمل ، از حاج آقا زنوزی بعیده.

  12
  3
 2. به علت سوابق مدیریتی در ورزش و فدراسیون و آشنایی با مفاسد و منشا باندهای ورزش کشور بهترین گزینه است

 3. پس لرزه های باخت به تهران است

  2
  1
 4. ترس اقوام پارس از گفتن حقیقت و مشاهده قدرت تورکها در صورت اتحاد وبیداری تورکی و ناتوانی ایشان در دفاع از خواسته های هواداران تراکتور باعث فرار ایشان شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *