عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / پسرم چوپان است
قاضی‌پور در واکنش به کمپین فرزندت کجاست؛

پسرم چوپان است

نماینده مردم اورمیه در مجلس با پیوستن به کمپین فرزندت کجاست، از کار و بار ٤ فرزندش گفت.

به گزارش یول‌پرس به نقل از ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: «نمایش زندگی لاکچری، پر زرق‌ و برق و اشرافی فرزندان برخی مسئولان و کارگزاران نظام در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در یکی – دو‌ سال اخیر جنجال‌های فراوانی ایجاد کرده است. این وضع در دو ماه اخیر و با ماجرای عروسی لاکچری پسر سفیر ایران در دانمارک و حاشیه‌های پیش آمده بر سر سبک زندگی پسر طهماسب مظاهری، رئیس‌ کل اسبق بانک مرکزی وارد فاز تازه‌ای شده است. در ادامه پس‌لرزه‌های نمایش زندگی لاکچری آقازاده‌ها حالا برخی کاربران مجازی خواستار توضیح مسئولان کشور درباره وضع زندگی فرزندانشان شده‌اند. این توضیحات در حال حاضر ذیل هشتگی به نام #فرزندت_کجاست؟ در جریان است و تاکنون بعضی از مسئولان به این کمپین پیوسته‌اند. چند تن از مسئولان دیگر به این کمپین پیوستند و درباره وضع فرزندان خود توضیح دادند که در این گزارش به آنها هم اشاره کرده‌ایم. اما در نخستین اشاره می‌پردازیم به نادر قاضی‌پور، نماینده اورمیه که در گفت‌وگو با «شهروند» به این کمپین واکنش نشان داد.

قاضی‌پور: پسرم چوپانی می‌کند

نادر قاضی‌پور از دوره هشتم مجلس شورای اسلامی تاکنون نمایندگی مردم اورمیه را بر عهده دارد. این نماینده اصولگرا و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز در گفت‌وگو با «شهروند» به کمپین #فرزندت_کجاست؟ پیوست. قاضی‌پور گفت: من دو فرزند دختر و دو فرزند پسر دارم. هر دو دختر من تحصیلات مقطع کارشناسی‌‌ارشد دارند و خانه‌دار هستند. یکی از فرزندان پسر من دانشجوی علوم پزشکی دانشگاه اورمیه است که در بیمارستان کار می‌کند. پسر دیگر من که دانشجوی دامپزشکی دانشگاه آزاد اورمیه است، گوسفند دارد و به کار چوپانی مشغول است.

یک دیدگاه

  1. متاسفانه مملکت مافقط اسم اسلام رایدک میکشد.برخی ازمسئولان که ازبیت المال پول وپله ای به هم زدن وبه دیگران فخرمیفروشن.اسلام میگه ساده زیست باش.روی یک حصیرزندگی کردن عیب نیست ولی اسلام میگه حتی اون حصیر بایدتمیز باشه.ماشین های مدل بالا سوارشو ولی بدان ازکجا آورده ای بایدحلال باشه.ولی متاسفانه دیگرحلال وحرام درمملکت ماجایی ندارد.تابه مشکلی میخوریم عوض اینکه مشکل راحل کنیم دو چندانش می کنیم نموته اش ماجرای ارزی.عوض اینکه مردم نبایدارز و طلا بخرندهجوم می بردندبرای طلا وارز..وخوب این کاررابدترمیکنه

    2
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *