خانه / آخرین اخبار / تبریز ۲۰۱۸ به روایت آفتاب یزد سری (۵) + تصاویر

تبریز ۲۰۱۸ به روایت آفتاب یزد سری (۵) + تصاویر

به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلام (تبریز 2018) «رحمت مهدوی» فعال سیاسی و رسانه ای در روزنامه آفتاب یزد اقدام به شناساندن اماکن گردشگری و تاریخی شهر تبریز، مرند، سردورد، جلفا، قره‌داغ و مراغه برای گردشگران خارجی و داخلی نموده است.

به گزارش یول‌پرس؛ در این مطالب تحت عنوان تبریز۲۰۱۸ بطور خلاصه و کوتاه، اماکن گردشگری و تاریخی شهر تبریز و استان آذربایجان‌شرقی معرفی شوند.

علی‌رغم اینکه اقدام ارزشمند این فعال سیاسی و رسانه‌ای یکی از مهمترین کارهای انجام شده در راستای معرفی بهتر تبریز۲۰۱۸ خارج از مرزهای استان آذربایجان‌شرقی و در سطح کشور است و نگارنده نامه‌های متعددی به نهادهای استانی همچون استانداری، فرمانداری و شوراهای اسلامی شهرهای مذکور، مدیریت منطقه آزاد ارس نموده ولی با اینحال هیچگونه حمایت ملی و معنوی از این اقدام نشده به طوری که در تهیه عکس‌ها نیز به مشکلات جدی برخورد نموده است. امید است در ادامه راه مسئولان استانی در جهت حمایت از این اقدام همت نموده تا معرفی بهتر تبریز ۲۰۱۸ در سطح کشوری پیش از بیش صورت گیرد.در سری ۵ این مجموعه تصاویری با عکاسی خانم پریا به‌سام و آقایان غلامرضا قاسمی و حبیب مشکینی از مناطق گردشگر مرند، تبریز و جلفا به عنوان مرکز منطقه آزاد ارس را می بینید.

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *