عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / اختلاف خانوادگی و کودک آزاری بیشترین مراجعات اورژانس اجتماعی اردبیل است

اختلاف خانوادگی و کودک آزاری بیشترین مراجعات اورژانس اجتماعی اردبیل است

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: مسائل مربوط به اختلافات خانوادگی و کودک آزاری بیشترین مراجعات اورژانس اجتماعی بهزیستی این استان است که از سوی کارشناسان این اورژانس خدمات لازم به آنها داده می شود.

به گزارش یول‌پرس به نقل از ایرنا، بهزاد ستاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اورژانس اجتماعی بهزیستی اردبیل جزو نخستین مراکز اورژانس کشور است که بصورت ثابت و سیار خدمات گسترده ای به شهروندان ارائه می دهد.

وی اظهار داشت: این اورژانس بصورت سه نوبته فعال است و از فروردین سال جاری تاکنون سه هزار و ۲۱۱ تماس ثابت و ۵۷۱ مورد تماس سیار در این اورژانس به ثبت رسیده است.

او با اشاره به اینکه سال گذشته چهار هزار و ۶۸۹ مورد تماس با اورژانس اجتماعی بهزیستی اردبیل به ثبت رسیده است ، گفت: علاوه بر اورژانس ‌های اجتماعی ۹ کلینیک خدمات مددکاری ، ۲ پایگاه ثابت و چهار پایگاه سیار خدمات اجتماعی و ۲۵ پایگاه سلامت اجتماعی نیز به مراجعان خدمات ارائه می‌کنند.

ستاری درباره ساماندهی معتادان در اردبیل افزود: از اول سال جاری تا کنون ۱۵ هزار نفر از این افراد برای درمان به کمپ های اعتیاد مراجعه و تحت درمان قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *