خانه / آخرین اخبار / خیز قشقایی برای کسب ۳امتیاز خانگی
لیگ دسته یک فوتبال؛

خیز قشقایی برای کسب ۳امتیاز خانگی

قشقایی برای برد خانگی مقابل پرسپولیس پاکدشت صف آرایی می کند .

به گزارش یول‌پرس، در هفته سوم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم قشقایی از ساعت ۱۹ امروز به میزبانی ورزشگاه تازه تاسیس شیراز رو در روی پرسپولیس پاکدشت قرار می‌گیرد.

قشقایی در هفته دوم، میزبان خود ملوان بندرانزلی را با تساوی یک-یک متوقف کرد و نخستین امتیاز خود در این رقابت‌ها را بدست آورد.

نماینده تورکان قشقایی در هفته سوم با سرمربی جدید خود ابراهیم طالبی برای کسب نخستین برد خانگی مقابل پرسپولیس پاکدشت صف آرایی می‌کند.

تا پایان هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور قشقایی ضعیف‌ترین خط دفاعی را با پنج گل خورده در اختیار دارد و سرخپوشان پاکدشت بهترین خط حمله رقابت‌ها را با شش گل زده از آن خود کرده اند.

قشقایی در این بازی، حسین مهری مهاجم خودش را به علت مصدومیت در اختیار ندارد، همچنین امیرمحمد پناهی مهاجم تیم پاکدشت نیز به همین علت نمی‌تواند تیمش را در این بازی همراهی کند.

مجید محمدی و کمک هایش رحیم حاجیلو و محسن بابایی بازی قشقایی و پرسپولیس پاکدشت را قضاوت می‌کنند.

پرسپولیس پاکدشت با خرید امتیاز تیم استقلال جنوب تهران، سهمیه حضور در لیگ دسته یک را به دست آورده و قشقایی هم با خرید امتیاز برق جدید، امسال در این مسابقات شرکت کرده است.

اشکان نجف پور مدیرعامل قشقایی گفت: مراحل واگذاری امتیاز برق به قشقایی انجام شده و قرارداد بازیکنان به نام باشگاه قشقایی ثبت و کارت بازیکنان نیز صادر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *