خانه / آخرین اخبار / تبعیض بین استقلال و تیراختور!

تبعیض بین استقلال و تیراختور!

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در حالی برگزار می‌شود که درخواست تیراختور مبنی بر به تعویق افتادن این بازی، با پاس سازمان لیگ به باشگاه نفت آبادان رد شد.

به گزارش یول‌پرس، بعد از اعلام برنامه یک شانزدهم جام‌حذفی، تیراختور روز جمعه ۲۳ شهریورماه در آبادان به مصاف تیم نفت این شهر می‌رود.

با توجه به بازی تدارکاتی تیم ملی با ازبکستان و دعوت کیروش از ۳ بازیکن تاثیرگذار تیراختور، انتظار می‌رفت تا بازی تیراختور نیز همانند بازی استقلال با تعویق برگزار شود.

در همین راستا سازمان لیگ اعلام کرده بود که بازی استقلال تنها در شرایطی بدون بازیکنان ملی پوش برگزار می‌شود که این تیم به قرعه‌ای آسان‌تر برخورد کند و درصورتی که استقلال با تیم لیگ برتری روبه رو شد بازی با تعویق برگزار شود.

سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص دلیل تعویق زمان بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان، گفت: استقلال در حال حاضر شش ملی پوش در اردو دارد. بازی دوستانه تیم ملی مقابل ازبکستان هم بیستم شهریورماه برگزار می شود. آنها کمتر از ۷۲ ساعت در اختیار باشگاه قرار می گرفتند که طبق قوانین بین المللی و داخلی باید تغییراتی می کرد.

طبق قانون ۷۲ساعت، استقلال باید روز۲۳ شهریور همزمان با بازی تیراختور به مصاف نساجی می‌رفت که بازهم این بازی توسط سازمان لیگ به تعویق افتاد.

تغییر زمان بازی استقلال درحالی انجام شد که تیم تیراختور نیز در شرایطی نسبتا برابر با استقلال و نبود ۳ بازیکن تاثیرگذار و ستاره خود و قرعه لیگ برتری خواستار تعویق یک روزه این بازی از سوی سازمان لیگ شد که سازمان لیگ با اعلام اینکه فاصله بازی تیم ملی ایران با ازبکستان با جام حذفی ۷۲ ساعت بوده، تغییر زمان این بازی تنها با موافقت باشگاه نفت آبادان ممکن است!

باشگاه صنعت نفت آبادان نیز طی ساعات اولیه امروز با درخواست تیراختور مبنی بر برگزاری این بازی با تعویق یک روزه مخالفت کرده و خواستار انجام بازی در همان روز جمعه ۲۳ شهریور ماه شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *