خانه / آخرین اخبار / خبر لغو تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری آذربایجان صحت ندارد

خبر لغو تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری آذربایجان صحت ندارد

دبیر سی‌و‌سومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان خبر لغو این تور را تکذیب کرد.

به گزارش یول‌پرس از فارس، ابراهیم فیروزی عصر دیروز اظهار داشت: خبر لغو تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان‌ صحت نداشته و مقدمات برگزاری این تور در سال‌جاری فراهم شده است.

وی افزود: تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان در زمان اعلام شده برگزار خواهد شد.

سی‌و‌سومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان در ۶ مرحله بین ۳ استان آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل برگزار می‌شود.

تا کنون ۱۸ تیم خارجی برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

۳ دیدگاه‌ها

  1. سلام ..تور ازربایجان بایستی شامل استانهای زنجان.گیلان.اراک.همدان.کردستان وبخشی از کرمانشاه..قوم.قزوین.البرز.وطهران نیز بشود…

  2. سلام لار و سایقی لار. این اتفاق بالاخره خواهد افتاد. طی چند سال اخیر نام تور را به تور دوچرخه سواری ایران تغییر داده اند به نحوی مه که نام آذربایجان عملا حذف شده است بویژه در رسانه های مرکز و نیز اسامی تعبیه شده در محیط پیرامونی تور. فاشیست ها به هیچ وجه نمی خواهند وجود مردم آذربایجان در رسانه های دنیا بولد شود. کافی است به دستکاری در جمعیت آذربایجانی ها در منابع معتبر توجه کنید که به صورت خود جوش!!!! با نامه نگاری و ارسال مدارک دستکاری شده مثلا به اتنولوگ یا بریتانیکا این درصد را از ۲۴ به ۱۱ درصد رسانیده اند و فعالان مدنی آذربایجان طبق معمول درگیر در حواشی بوده و نقشه بزرگتر را که نقشه جهانی است همیشه نادیده گرفته اند. انفعال در ویکی پدیای انگلیسی و حتی فارسی (که البته ویکی فارسی دست یکسری مدیر شوونیست ویکی پدیا است که تغییرات را که انفرادی و غیر مستمر و بدون اتاق فکر هستند را سریع دستکاری می کنند)

    طی سالهای آینده باید منتظر تغییر نام کامل یا نغییر محل برگزاری تور معتبر آذربایجان و به عبارت بهتر حذف آن باشیم. ادامه این تور قطعا منوط به حذف کلمات مرتبط با هویت منطقه بالاخص آذربایجان خواهد بود. این خط و این نشان—-!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *