خانه / آخرین اخبار / گاوچران‌های کت و شلواری!

گاوچران‌های کت و شلواری!

تاریخ فراموش نخواهد کرد سخنان شرم آور دولتمردی که در موقع بروز سانحه جگرخراش قطار تبریز – مشهد که زائرین زنده زنده بریانی شدند بجای پذیرش مسئولیت جزغاله شدن جوانان این مرز و بوم به دلیل سو مدیریت های غیر قابل بخشش ایشان از جمله ــ پرداخت ــ «خون بها!» ــ پرده برداری ــ کردند!

یول‌پرس – سنبله برنجی: خداوند متعال تمام موجودات را با حقوق مساوی روانه زمین نمود و هیچ انسانی در مقام انسان! به شرط درک مقام والای انسانیت! حق توهین و تحقیر دیگران را ندارد، مخصوصا افرادی که عناوین پرطمطراق مقامات عالیتربه را یدک می کشند.

به نظر می رسد عده ای از بالانشینان! چنان از باده غرور و کبر انباشته شده اند که فراموش کرده اند از صدقه آرا مردمی بر سریر خوش آب و رنگ قدرت تکیه زده اند و از قِبل صنع همین ملت دردآشنا سوار بر جت های رویایی موقعیت و منزلت و ثروت شده اند، تا با سورتی های غرور! و ویراژ تمسخر، دیوارهای سوتی! ادب و حرمت را فرو بریزند. نیاز به تلسکوپ هابل نیست بفهیمم اشرافی گری در سطوح بالای جامعه به ویژه در میان ژن های مرغوب! و تقریبا خوب! بیش از کشورهای پادشاهی! رخنه کرده و تفاله زادگان از آنسوی مرزها با به رخ کشیدن زندگی های لاکچری خویش پیام های تمسخرآلود تحقیرآمیز، به ملت صبور و ریاضت کش ایران ارسال می کنند که با مشاهده چنین صحنه های به دور از انسانیتی باور می کنیم انسانیت در میان ایشان از هم پاشیده است!

تاریخ فراموش نخواهد کرد سخنان شرم آور دولتمردی که در موقع بروز سانحه جگرخراش قطار تبریز – مشهد که زائرین زنده زنده بریانی شدند بجای پذیرش مسئولیت جزغاله شدن جوانان این مرز و بوم به دلیل سو مدیریت های غیر قابل بخشش ایشان از جمله ــ پرداخت ــ «خون بها!» ــ پرده برداری ــ کردند! کمترین توبیخ برای وی اجبار به استعفا بود که نه تنها هرگز به وقوع نپیوست بلکه  استیضاح وی با بازی های مگوی پشت پرده ای منتفی گردید…

آن دیگری نیز با تحقیر و توهین، نسخه خوردن سبوس به کشاورز را پیچید! و آن یکی که «مصدقی خودخوانده» است فرمود: «ما خود انتخاب کرده ایم که جور دیگری زندگی کنیم!»

اما دو سوتی پشت سرهم این دیگری! مزید بر علت گشت تا موج جدیدی از نفرت در میان نارضایتی مردم براه بیافتد. چندی پیش آقای به ظاهر سیاستمدار! فرمودند «خودتان رای دادید باید تحمل کنید!» و جملات اخیر وی …

که هر فرد مکتب ندیده ای از تکرار آنها شرم و ابا دارد چه برسد به پزشک ثروتمند! و موقعیت دار مملکت که عناوین متری را بخودش چسب کرده! حتی یانکی ها هم با مردمان خویش چنین رفتاری نداشته اند…

پ. ن:

این مردم لایق این تحقیرها و تحمیدها نیستند، مردم ما مردمی هستند که در طول قریب چهل سال که از عمر انقلاب سپری شده تمام قد پشت دولتمردان بوده اند، این مردم هم طعم ترور را چشیده اند و هم قربانی تروریست بوده اند و با طعم تحریم نیز الفتی ناگسستنی دارند و مرگ بوسیله بمب دشمن را تجربه کرده اند و با مین های باقی مانده از جنگ کشته داده اند، اما همیشه با سعه صدر در راستای حفظ تمامیت ارضی کشور همدل و همصدا و همراه دولتمردان بوده اند.

آقای روحانی! قدر صبوری ملت را بدانید و وزرای کارندانتان! را توبیخ کنید و ایشان را برای یادگیری امور مملکتداری مامور به تحصیل به مدارس ابتدایی و اکابری اروپا و ژاپن بفرستید! تا شاید، بلکه با مشق از روی دست کودکان! دیار کفر اندکی شیوه مردمداری را بیاموزند، باشد که شیوه مردمی بودن را در پیش بگیرند شاید رستگار گردند.

یک دیدگاه

  1. الحق که این عنوان گاوچران کت وشلواری برازنده عباس آخوندی است .رانت خواری بداخلاقی وتورک ستیزی ازخصیصه های بارزاین شخص خبیث است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *