خانه / آخرین اخبار / تیم های والیبال اورمیه حریفان خود در لیگ برتر را شناختند

تیم های والیبال اورمیه حریفان خود در لیگ برتر را شناختند

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: تیم های دورنا اسپور اورمیه، شهرداری اورمیه و چی چست اورمیه سه نماینده استان در لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور پس از انجام مراسم قرعه کشی، حریفان خود در هفته نخست این رقابت ها را شناختند.

به گزارش یول‌پرس، سجاد خوبدل افزود: قرعه کشی لیگ برتر والیبال با حضور نمایندگان ۱۴ تیم برگزار و برنامه مسابقات هفته نخست مشخص شد.

وی بیان کرد: مراسم قرعه کشی به میزبانی احمد ضیایی، رئیس فدراسیون و با حضور امیرحسین منظمی دبیرکل، محمدحسین شفقی سرپرست سازمان لیگ، مسعود یزدان پناه دبیر سازمان لیگ، حمید آرایش سرپرست کمیته اقتصادی و بازاریابی، مرتضی افجه ای، رییس کمیته IT به همراه نماینده تیم ها برگزار شد.

وی ادامه داد: امسال ۲ تیم با حمایت شهرداری و یک تیم با حمایت بخش خصوصی از شهر اورمیه در رقابت های لیگ برتر کشور حاضر می شوند.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: بر اساس قرعه کشی تیم دورنا اسپور اورمیه در خانه حریف مقابل فولاد سیرجان ایرانیان به میدان می رود، چی چست اورمیه میزبان شهرداری تبریز خواهد بود و شهرداری اورمیه از پیکان تهران پذیرایی می کند.

تیم های شهروند اراک، خاتم اردکان، پیکان تهران، فولاد سیرجان ایرانیان، شهرداری تبریز، کاله آمل، سایپا تهران، عقاب نهاجا، خراسان رضوی، چی چست، دورنا اورمیه، شهرداری اورمیه، شهرداری ورامین و شهرداری گنبد ۱۴ تیم حاضر در رقابت های لیگ برتر امسال است.

لازم به ذکر است برنامه کامل مسابقات و جزئیات رقابت ها به زودی منتشر خواهد شد.

تیم والیبال شهرداری اورمیه سال گذشته با هدایت ساسان خداپرست موفق به حضور در دیدارهای پلی آف نشد و در رتبه دهم جدول قرار گرفت.

انحلال باشگاه شهرداری اورمیه هم که چندی پیش از سوی برخی از مسوولان اعلام شده بود، در هاله ای از ابهام است و پرونده آن پس از مخالفت از سوی فرماندار اورمیه برای بررسی بیشتر به شورای حل اختلاف ارجاع شده است.

تمرین های تیم بومی و جوان والیبال شهرداری اورمیه و تیم دورنا اسپور اورمیه به ترتیب با سرمربیگری جاوید محسنی نیا و محمد وکیلی هم اکنون با جدیت تمام زیر نظر کادر فنی برای حضوری شایسته در رقابت های لیگ برتر کشور در حال برگزاری است.

سرمربی، کادر فنی و حتی بازیکنان تیم چی چست اورمیه هنوز مشخص نشده است و مسوولان باشگاه شهرداری اورمیه برای تشکیل یا واگذاری این تیم، هنوز تصمیم نهایی قاطعی اعلام نکرده اند ولی برای حفظ سهمیه نام این تیم را در مراسم قرعه کشی شرکت داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *