خانه / آخرین اخبار / فیضی: نمایندگان اردبیل موافق واگذاری کشت و صنعت مغان هستند

فیضی: نمایندگان اردبیل موافق واگذاری کشت و صنعت مغان هستند

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری شرکت های دولتی جزو سیاست های اصل 44 قانون اساسی است و براین اساس نمایندگان استان موافق واگذاری کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی هستند.

به گزارش یول‌پرس، محمد فیضی افزود: واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان قانونی است چرا که هیچ نهادی تاکنون نتوانست جلوی این واگذاری را بگیرد.

وی اظهارداشت: سازمان خصوصی ‌سازی تا اهلیت مالی و فنی را در واگذاری‌ها تایید نکند نظر نهایی خود را اعلام نمی‌ کند و اگر این واگذاری نهایی شده حتما اهلیت مالی و فنی آن احراز شده است.

نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شت و صنعت مغان یکی از شرکت های تولیدی منحصر بفرد و توانمند کشور است، افزود: واگذاری این شرکت به بخش خصوصی نیازمند بررسی دقیق است.

فیضی افزود: بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی شرکت های دولتی و موسسات عمومی می توانند به بخش خصوصی واگذار شوند و شرکت کشت و صنعت مغان هم از این قاعده مستثنی نیست.

وی ساماندهی و تقویت مدیریت شر کت کشت و صنعت مغان را ضروری خواند و افزود: تنها راهکار تقویت این شرکت واگذاری به بخش خصوصی نیست بلکه می توان برای تقویت و توسعه این شرکت مدیریت آن را نیز تقویت کرد.

فیضی گفت: این شرکت باید به عنوان یک شرکت موفق و کارآمد در سطح کشور و خاورمیانه تبدیل شود و در این صورت است که می توان شاهد رشد و شکوفایی در عرصه کشاورزی در دشت زرخیر مغان بود.

نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزایش مکانیزاسیون شرکت و تغییر رویه آبیاری و کشاورزی، توسعه گلخانه، توسعه باغ‌ها، تولید زیتون و روغن زیتون ، توسعه تولید گیاهان دارویی ، تولید نهال و بذر و ایجاد زنجیره های تولید و اشتغال و کارآفرینی را برای تداوم توسعه شرکت کشت و صنعت مغان موثر دانست.

یک دیدگاه

 1. ارمنی ها منتظرند تا با بدست آوردن مدیریت کشت و صنعت مغان در آینده این منطقه را اشغال کنند تا ارتباط آذربایجان شمالی و جنوبی بطور کامل قطع شود
  موتظب باشید هزینه آنهارا نیز خود ایرنی ها و روسها و حتی غربی ها برایشان پرداخت می کنند چون ارمنی را هم آنها بدین کار مامور کرده اند
  توافقی بین ایرانی ها و ارمنی ها وجود دارد در صئرت اتمام تمامیت ارضی ایران در این منطقه ایرانی ها از ارمنستان برای اشغال این اراضی حمایت خواهند کرد
  (منظور از ایرانی ها در اینجا پانایرانیستها و ایرانشهریچی ها می باشد)

  2
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *