خانه / آخرین اخبار / برای جلوگیری از بازنشستگی‌ام به خودم نامه نزدم

برای جلوگیری از بازنشستگی‌ام به خودم نامه نزدم

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نامه‌ای که در فضای مجازی با عنوان «نامه یکی از مسولان دانشگاه علوم تبریز به خودش برای عدم بازنشستگی» منتشر شده واکنش نشان داد.

به گزارش یول‌پرس، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز در واکنش به نامه‌ای که در فضای مجازی با عنوان «نامه یکی از مسولان دانشگاه علوم تبریز به خودش برای عدم بازنشستگی» منتشر شده گفت: صحت این نامه را تکذیب می‌کنم، زیرا این نامه توسط دبیرخانه یکی از واحد‌ها دستکاری شده و اسم بنده را بالای آن نوشته اند.

یعقوب فتح الهی معاون توسعه مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز در واکنش به انتشار نامه‌ای در فضای با عنوان «نامه یکی از مسولان دانشگاه علوم تبریز به خودش برای عدم بازنشستگی» گفت: آنچه در رابطه با انتشار این نامه مطرح شده صحت ندارد و من آن را تکذیب میکنم.

فتح الهی بیان کرد: بنده این نامه برای تمام واحد‌های تابع دانشگاه علوم پزشکی ارسال شده بود، ولی متاسفانه برخی ان را دستکاری کردند.

وی در پاسخ به این سوال که چه کسی این نامه را دستکاری کرده، تصریح کرد: من این نامه را برای واحد‌های تابع دانشگاه علوم پزشکی نوشتم و دبیرخانه یکی از واحد‌ها که به این نامه دسترسی داشته آن را دستکاری و مخدوش کرده و اسم بنده را بالای نامه به جای «واحد‌های تابع دانشگاه علوم پزشکی» درج کرده است وگرنه این قانون اصلا شامل حال بنده نمی‌شود.

وی افزود:این موضوع برای چند ماه پیش است و اخیرا باز مطرح شده است. / خبرگزاری دانشجو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *