خانه / آخرین اخبار / یک هوادار تروریسم مشاور شهردار تبریز شد! + اسناد
رسوایی در شهرداری تبریز؛

یک هوادار تروریسم مشاور شهردار تبریز شد! + اسناد

امروز ایرج شهین باهر، شهردار تبریز، شخصی غیربومی به نام «بختیارعزت‌پناه» را به عنوان مشاور خود در امور برنامه‌ریزی توسعه شهری منصوب کرد که بررسی کارنامه و مواضع سیاسی وی، حاکی از حمایت علنی این شخص از گروه‌های تروریستی پ.ک.ک و دمکرات و همچنین تحریف هویت تاریخی غرب آذربایجان و شهر اورمیه است.

یول‌پرس: عزت پناه که دارای دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد مرند است، از اساتید شهردار تبریز در دانشگاه مرند می‌باشد لذا به نظر می‌رسد وی از این طریق توانسته است به شهرداری تبریز نفوذ کند.

بررسی کانال تلگرامی این شخص نشان از حمایت‌های علنی وی از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب پ.ک.ک، دمکرات و تجزیه  منطقه شمال عراق، اشغال کرکوک، حمایت از قاچاق و توهین به مرزبانان و قاتل خواندن آنان و از همه مهم‌تر انتشار مطالبی علیه نحوه حکومتداری در کشورمان می‌باشد.

انتشار مطالبی با موضوعیت شهر تبریز، نشان از برنامه‌ریزی این شخص برای نفوذ در نهادهای مهم این شهر می‌باشد که با توجه به رابطه استاد و دانشجویی میان وی و شهین باهر، عزت‌پناه از موقعیت به وجود آمده حداکثر استفاده را نموده و توانسته به خواست خود دست یابد و همچنین با استناد به پست‌های منتشره در کانال این شخص، وی ارتباط نزدیکی با محمدرضا پورمحمدی، رئیس سابق دانشگاه تبریز دارد.

بخشی از عقاید منتشر شده توسط بختیار عزت‌پناه در حمایت از تروریسم، تجزیه‌طلبی، آشوب، تحریف هویت آذربایجان‌غربی و هم‌صدایی با گروه‌ها و جریانات معاند و ضدانقلاب:

– تبعیت از سیاست‌های توسعه‌طلبانه ارضی تروریسم کردی و استفاده از کد واژه «استان ارومیه»، تحریف هویت تاریخی غرب آذربایجان و کردستان نامیدن شهرهای مختلف آذربایجان‌غربی در چهارچوب ادبیات مورد استفاده گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب.

 

– حمایت از گروه تروریستی پ.ک.ک و عملیات‌های تروریستی این گروه در کشور ترکیه و حمایت از صلاح‌الدین دمیرتاش، رهبر شاخه سیاسی این گروه و همچنین تطهیر ماهیت تروریستی اعضای پ.ک.ک و استفاده از لفظ فعالان مدنی و سیاسی برای عناصر این گروه (امضای بیانیه فعالان کرد اصلاح‌طلب در حمایت از عناصر تروریستی پ.ک.ک)

 

– حمایت از اعضای گروه تجزیه‌طلب دمکرات کردستان با شهید خطاب کردن این تجزیه‌طلبان

 

– حمایت از تجزیه عراق و تشکیل کشوری تحت عنوان کردستان در راستای سیاست‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا

 

– حمایت از پدیده شوم قاچاق و تاختن به نیروهای مرزبانی، انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب و قاتل خطاب کردن آنان و همچنین استفاده از واژه شهید برای قاچاقچیان کشته شده توسط نیروهای مرزبانی.

 

– تحریف ماهیت اعتراضات اقتصادی مردم و مرتبط دانستن این اعتراضات با نحوه حکومتداری در کشور(حکومت اسلامی)


– حمایت از تجزیه سوریه تحت لوای «انقلاب روژاوا» و حمایت از شاخه سوری پ.ک.ک (ی.پ.گ)

 

– جلوه دادن اخلال در نظم عمومی و اقتصاد کشور در شهرستان بانه توسط طرفداران گروه‌های تروریستی تحت عنوان اعتصاب مدنی و مسالمت‌آمیز

۲۲ دیدگاه‌ها

 1. شهریار ماکولو

  به این شهین بگویید خودش و اربابانش که این انتصاب را دیکته کردند خوب بدانند آذربایجان و در راس آن تبریز گورستان کسانی خواهد بود که چشم به خاک آذربایجان دارند و برای شهرهای آذربایجان اسم کوووووردی برمیگزینند.
  من جای شهین بودم خودم رو از عقربه های میدان ساعت حلق آویز میکردم به خاطر این خیانت بزرگ…
  اونوتولمویانلار

  51
  7
 2. طرفداران ترورییستهای کردستان در حال نفوذ در همه مناطق آزربایجان مظلوم هستند مردم مظلوم آزربایجان به هوش باشید

  46
  7
 3. علی آذربایجانی

  این بی شرف برای نفع شخصی و گرفتن نمره این غلط را کرده باید این موضوع حتما پیگیری گردد یک کرد نژادپرست و ضدانقلاب در این استان چکار می کنند؟!
  خاک بر سرت بی غیرت

  44
  6
 4. صمد از تبریز

  بایستی مردم بزرگوار آذربایجان با این مسئله به شدت برخورد کنند ما شهین باهر را به دلیل این خیانتش و عملکرد بسیار ضعیف اش لایق شهرداری تبریز نمی دانیم و از شورای شهر می خواهیم که شهین باهر را عزل کنند و یک فرد لایق جای او بگمارند

  40
  6
 5. آقای شهین باهر سنن بعیددی.
  انشالله کی تزلینان حل اولار و ببله مدرکینان دانشگاه مرند دی ده مسئولار رسیدگی الللر بولمورم بو نجور صلاحیت دانشگاه دا استادی تاپیپ.
  و اما یک ذره از خاک آذربایجان رو به هیچ مهاجری پیشکش نمی کنیم. وقتی جنگ ایران و عراق بود لشکر عاشورایی فاتح خط نبرد بود ما هم فرزنداشونیم عشق به وطن و سرزمین مادری چیزی نیست که از دلمون بره.
  امیدوارم مسئولان به بررسی دقیق سوابق و ارتباط ایشون با گروه های تند رو و حتی تروریست بپردازن. ایشون که هرچی دلش خواسته گفته و علنا از تروریسم و اشغالگری حمایت کرده.

  34
  4
 6. این انتخاب از طرف طهران برای این حرامزاده صورت گرفته مطمینا امنیت شغلی نخواهد داشت مگر تبریز دکتر مهندس کم دارد که این بوزینه شلوارگشاد انتخاب شده مگر بانه پیشرفته هستش شهرشون این میمون چه غلطی کرده مثلا

  29
  5
 7. بنده احتمال میدم که آقای شهین باهرهم خودازنژاد کردباشندکه اینقدرسنگ کردها وپان ایرانیست ها رابه سینه میزنند.افکارآقای عزت پناه دیگرجای شبهه نگذاشته ودیگرمامطمئن هستیم ایشان ازاعضای فعال پژاک هستند.من درعجبم چرامردم عزیزتبریزبه این آقای شهین باهر رای میدهند.البته این باروظیفه سنگینی برعهده فعالین مدنی آزربایجان نهاده شده که قبل ازانتخابات شورا ویا هرانتخابات دیگر درموردشهین باهرها افشاگری کنند ومردم را ازاین حیث بیدارنمایند.آقای شهین باهرخودیکی ازدست نشانده های پان ایرانیست هاست.البته اگرایشان ویا آقای عزت پناه افکارسالمی داشتند ما درجهت خدمت به آزربایجان دستشان را هم می بوسیدیم ولی افسوس چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

  23
  4
  • داداش من عزت پناه استاد ایرج شهین بانو بوده در دانشگاه ازاد مرند در واقع گفته من دکترا ی تو رومیدم تو هم منو مشاور کن خیلی ساده ضابطه و رابطه تازه این که چیزی نیس برای من اقتدار مثلا ایران زیر سوال رفت ایشون شهرسازی خوندن پیجشون پر از مطالب سیاسی هستش مگه ایشون حقوق خوندن؟؟؟چطور ممکنه فعال مدنی باشی از اخور دولت بخوری در عین حال بیای شهرهای استان اذربایجان غربی ک و ر د س ت ان بنامی؟؟؟؟؟ چجور با استخدام دولت در اومده؟؟؟خیلیها هستن خیلی با سوادتر از این مردک بیکار هستن شغل دولتی ندارن ایشون اگر ملتچی دوس دارن از ملتچی تورک چرا استفاده نکرده من خودم مدرک کشوری طراحی ساختمان دارم شغلم دولتی نیس اصلا قابل هضم نیس

   19
   5
 8. این بز نوشته رو پیجش فعال مدنی کورد یعنی به نفع کوردها کار میکنه اوکی مگه یک فعال مدنی تورک میتونه بره سقز مریوان کرمانشاه شهردار بشن تازه ما مگه دکتر مهندس کم داریم؟؟؟

  23
  5
 9. باید شورای شهر تبریز هرچه سریعتر این بی لیاقت وطن فروش رو عزل کنه

  20
  4
 10. یول پرس! هاراسئدی؟ هله اصلاح طلب لر سیزین کیمی لری… یادئزدا سئچگی لرده روحانی ده ن حمایت ائله دیز من دیینده رئیسی یه اوی وئرین منی قاپدئز؟ البته هله ده بئله اینانئرام کی سیز اصلاح طلب لرین دوستوسوز و بونلار هامئسی اویون

  7
  4
 11. امثال آقای باهر به جای استفاده از افراد بیگانه از جوانان تبریز استفاده کنند…من نمیدانم دلیل انتساب بعضی از افراد بیگانه در تبریز و اورمیه وشهرهای آذربایجان چیست….جناب آقای باهر هدفتان از اینکار چیست؟!

  24
  5
 12. ایران اوشاغی

  کلا شماها عقده دارین. تبریز رو از یه شهر چندفرهنگی تبدیل کردین به شهر یک فرهنگی و لمپنهای بی سوادی از جنس قاضیپور رو اونجا پست و مقام دادین. این هارت و پورتاتونم دلیل نژادپرستانه داره. فقط میخواین نفرتتون از هموطنای کرد رو نشون بدین. تبریزی که شهر ستارخان و باقر خان و کسروی وبیگجه‌خانی بود، الان تبدیل شده به آشغالدونی یه قصاب چاقوکش(لسانی) یه موسیقی‌دان درجه۲ (دمیرچی ) و یه مشت عقده‌ای خودکم بین بی سواد که از اخوانیهای ترکیه گرفته تا سپاه پاسداران ازشون سواری میگیرن.

  6
  37
  • ایران اوشاغی کسگم

   کلا تو بیسواد هستی مهاباد سنندج مریوان. رو از یک شهر چند فرهنگی تبدیل کردین به جنبش امثال بیسوادی امثال قسیم عثمانی . (مردک نفهم اکانت ترکی زدی فک نمیکنی معلوم میشه کرد هستی این چهارپا فعال مدنی کرد هستش پیج اینستاگرامش هم بستش امروز سوما به تو ربطی نداره مگه یک فعال مدنی تورک با پرچم بعضی از تورکا که علتشم زیاده خاهی امثال شما هستن میومد شهردار سنندج میشد ا طرز تفکر این چهارپا که اسامی کردی وایسه استان ازربایجامنغربی انتخاب کرده اجازه داده میشد>>>؟؟؟ بیسواد هم پدر و خانواده دزدت هستن از اخور خورهای عراقی پسمرگه و عرمنستان هستین تازه کاری نکنین عکسهای سپاهی هم زبوناتو بزارم که بدچجوری سواری میدین عزیز دل برادر باشه

   25
   5
  • آقای “ایران اوشاقی” از اسمتان هم مشخص است که اوشاق هستید. هم در معنایی که خود استفاده کرده اید و یهم در دو معنای دیگر که احتمالا آنها را نمی دانید. بله تبریز شهر چندفرهنگیست فرهنگها و آداب و روسوم مختلف تُرکی از نقاط مختلف آذربایجان در این شهر حضور دارند و تبریز سمبل و نماینده فرهنگی همه تُرکهای ایران است. اما چندفرهنگی بودن آن دلیلی بر استخدام یک تروریست نمیشود. شما اگر نمی توانید این موضوع را درک کنید یا اوشاغ هستید و یا اوشاق!

   23
   4
  • کرد های وحشی

   دیگه نبینم تو این سایت نظر میدی تروریست گم شو برو عراق از داعشت حمایت کن کرد بیخاصیت وحشی که هیچ جا قبولتون نداره

 13. لطفا اکراد نژادپرست با تفکرات پانکوردی دایورت بشن نیان اینجا نظر بدن ممکنه تو بیرون دیگه بهشون لبخند زده نشه(ایران اوشاغی هشدار)فردی که فعال مدنی کرد خودشو معرفی کرده بیخود کرده اولا استخدام دولت شده ایشان از نویسندگان کرد پرس میباشد یولپرس یادت ذرفته این شخص سوابق زیادی از خودش به جا گذاشته بنده دو تا شو اپلود کردم که دریکیش چند ین نفر با پرچم اقلیمک کردستان رو دنبال میکند از همه مهمتر به د.ور از هرگونه بحث سیاسی ایا اکرادی که اینجا نطر میدین واسه من پاسخ بزارین ایا شخص تورکی به سابقه درخشان ایشون (استان اذربایجان غربی رو کلش رو اسم کوردی گذاشته خداروشکر چاپ شده از ماکو سلماس خوی بگیر تا بقیه شهرها چه تضمینی هس بعد دوسال ایشان اسم کوردی واسه اکثر نقاط استان ازربایجان شرقی نگذارد؟؟؟؟)مثلا برای شهرهای ایلام کرمانشاه سنندج بانه اسامی تورکی نیگذاشت و مینوشت نام های قدیمی ترکستان جنوبی در گذر زمان ایا اعتراض نمیکردن؟؟؟؟؟پس زر اضافی نزنید البته اینها حقوقشون مشخصه امیدوارم یولپرس چاپ کنی
  http://uupload.ir/files/a8fi_img_20181005_104426_133.jpg
  http://uupload.ir/files/v98n_whatsapp-image-2018-10-04-at-09.31.19-1.jpeg

  20
  2
 14. یول پرس از شما به عنوان رسانه مردمی و ازاد خواستار پیگیری این مساله هستیم؟ چطورمیشه فردی که طرفدار گروهکهای تروریستی و وحوش و اشرار قاجاقچی هست انقدر راحت دررمرکز آزربایجان گزینش میشه و استخدام‌میشه؟ ایا دستهایی پشت پرده اس؟ این بوزینه نون ترکا رو میخوره ولی تو فضای مجازی برعلیهشون گند افشانی میکنه کمترین کار ممکن اخراج ایشون از ازربایجان عست من موندم دانشگاه ازاد مرند انقدر ب درپیکره؟ حراست نداره؟ هسته گزینش نداره؟؟؟ واقعا انقدر راحت تو ایران میشه تروریست بود و استخدتم دولت شد؟؟؟من که توشوکم هنوز …

  7
  1
 15. دانشجوی دکتری؛ فرزند آذربایجان سر ایران

  در اوایل دهه ۱۳۷۰ هجری شمسی که مسئولین کردستان عراق توانایی اداره آن منطقه کوچک را از دست دادند؛ از دولت ایران کمک خواستند تا بخشی از مردم کردستان عراق به ایران پناه آورده و زنده بمانند.

  دولت ایران هم بخاطر حس نوع دوستی قبول کرد و ۶۰۰ هزار نفر از اکراد کردستان عراق در جنوب آذربایجان غربی (پیرانشهر؛ بوکان؛ مهاباد؛ سردشت) اسکان داده شدند.

  پس از آرام شدن اوضاع در کردستان عراق عده بسیار کمی به وطن اصلی خود (کردستان عراق) باز گشتند و مابقی تصمیم گرفتند در ایران زندگی کنند و در این مدت با زادو ولد تعدادشان را افزون کرده اند.

  حال این نامردیست که وقتی ایران چنین برخورد کریمانه ای با شهروندان عراقی میکند؛ آنها هم بیایند و نمک بخورند و نمکدان بشکنند و پیشینه تاریخی خود را فراموش کنند. بله؛ هر کسی به ایران آمده؛ سودای غارت و تحریف داشته و با نامردی خواسته به آرزوهای خود برسد. اما تاریخ گواه همه چیز است و کسی نمیتواند تاریخ غنی آذربایجان را که اکنون در دانشگاه ها هم تدریس میشود تحریف و به اهداف ناصواب خود دست یابد.

  به شهروندان کرد عراقی که اکنون در ایران زندگی میکنند هم یادآور میشوم؛ خدا را شکر کنند که در کشوری امن با امکانات خوب زندگی میکنند و الا باید الان در کردستان عراق همواره شاهد ناامنی و بیماری و … بودند.

  7
  1
 16. این فرد معلوم الحال باید از دانشگاه ازاد مرند کنارگذاشته شود . ملت قهرمان مرند باید این نخاله تروریست پرور را از دانشگاه مرند بیرون کنند . ازربایجان نخبگان بسیار ارزشمندی دارد که این نیم وجبی ها زیر انگشت شست انها له شوند .

  4
  1
 17. یه لر از دیار لرستان

  دوستان عزیز قبل از اینگه رگ غیرتتون باد کنه برادرا از مغزتون کمک بگیرین و به همدیگه نپرین.بابا بزرگ شدین دیگه مگه بچه هستین.
  بعدشم این اقا هر کی باشه و زبونش هر چی باشه عزیزان ادم باسوادیه و به درد شهر تبریز میخوره.جالبه که با کوچیکترین تحریکی همتون منطقتون دچار مشکل شده.امیدوارم توو زندگیاتون اقلا منصف باشین و اخباری که میخونید سریع باور نکنید همین

  2
  3
  • تو مثل اینکه مغزت کار نمیکنه اولا ایشون فعال مدنی هستن فعال مدنی یعنی چی؟؟؟؟؟؟ هر وقت شما یک فعال مدنی رو شهردار یا استاندار کردی بیا نظر بده از این هم با سواد تر داریم بیکارن ایشان اگر در بانه فعال مدنننییییییییی بود درس میداد مشکلی نداشتم ولی وقتی میاد در یک استانی بهش ربطی نداره نون ترکهارو میخوره بیخود میکنه فعال مدنی میشه فک کنم حسابی روشن شدی بقیه جواباتو میتونی تو کامنتام پیدا کنی در مورد مقاله هاش هم بنده تا حدودی اشنایی دارم چیزی در حد انشا هستن تا مقاله تازه اونا رو هم به تنهایی ننوشته میتونی سرچ کنی

   3
   1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *