خانه / آخرین اخبار / ۲۰۰۰ قاچاقچی در آذربایجان غربی شناسایی و دستگیر شد

۲۰۰۰ قاچاقچی در آذربایجان غربی شناسایی و دستگیر شد

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از شناسایی دو هزار قاچاقچی در سطح استان طی سالجاری خبرداد.

به گزارش یول‌پرس، سردار ناصر اصلانی صبح شنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی اظهارداشت: سال گذشته هشت باند قاچاق کالا و امسال ۱۱ باند شناسایی و متلاشی شده که نشان دهنده رشد قاچاق کالا در استان است.

وی امنیت را نیاز عمومی و مورد انتظار مردم در جامعه دانست و افزود: مردم اقتدار را در مقابل قانون شکنان و مخدوش کنندگان آرامش از پلیس طلب می کنند که در این راستا امسال این شعار در اولویت فعالیت های انتظامی استان قرار گرفته است.

سردار اصلانی ادامه داد: امسال بیش از یک میلیون تماس تلفنی توسط مردم استان در فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ثبت رسیده که ناشی از اعتماد مردم به این نهاد در راستای برقراری امنیت در جامعه است.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در ادامه با بیان اینکه شهدای زیادی در استان برای تحقق و ارتقا امنیت پایدار تقدیم انقلاب اسلامی و نظام شده و می شود گفت: وظیفه همه ما این است با مجاهدت و فدارکاری از خودگذشتگی ادامه دهنده راه شهدا بوده و این فرهنگ را به نسل های جدید انتقال دهیم.

سردار اصلانی با بیان اینکه امین یک محصول جمعی است و ما معتقدیم همه دستگاه های اجرایی باید در کنار یکدیگر این امنیت را حفظ کنند اضافه کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای تشویق تلاش ها و خدمات و نیز تبیین عملکردهای فرزندان این مرز و بوم در جهت برقراری نظم و آرامش است.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه در فرآیند تولید و حفظ امنیت پایدار جامعه نیز باید مشارکت پذیری داشته باشد افزود: انتظامی استان با جامعه محوری و رویکرد پیشگیرانه و تعامل با نهادها و سازمانها از نقاط صفر مرزی تا روستاها و شهرها با همکاری مردم توانسته است امنیت نسبی را در سطح استان برقرار کند.

سردار اصلانی مهمترین عامل پیوند مردم و پلیس را تبعیت از قانون و مقررات دانست و گفت: با مشارکت مردم اثر بخشی طرح ها و اقدامات پلیس افزایش یافته و در نتیجه افزایش مشارکت های اجتماعی در ارتقای امنیت و احساس آن از جایگاه مهمی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *