خانه / آخرین اخبار / ماجرای حکم توقیف تیراختور

ماجرای حکم توقیف تیراختور

حکمی در فضای مجازی مبنی بر توقیف باشگاه تیراختور منتشر شده است که با توجه به صدور حکم و روند پرونده به احتمال زیاد مربوط به مدیریت قبلی است.

به گزارش یول‌پرس؛ دیروز حکمی عجیب با موضوع توقیف سهام باشگاه تیراختور در فضای مجازی منتشر شد که موجب شوک شدید در میان مردم آذربایحان گردید.

این حکم که ظاهر پیرو شکایت یکی از طلبکاران از باشگاه صورت گرفته است که نامی از وی در حکم اعلامی نیامده است.

از طرف دیگر با توجه به صدور حکم و روند پرونده، به احتمال زیاد این بدهی مربوط به دوران قبل از خصوصی‌سازی بوده است چرا که روند صدور حکم بیش از یک سال طول می‌کشد.

علیرضا اسدی، مدیرعامل باشگاه تیراختور، در واکنش به انتشار حکم قضایی اظهار داشت: این موضوع طی روزهای اخیر مورد بررسی دقیق قرار گرفته و مراتب امر پس از تکمیل مدارک و حصول نتیجه به اطلاع اذهان عمومی و هواداران عزیز خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه از تمامی حقوق مادی و معنوی باشگاه دفاع خواهیم کرد، افزود: با دقت کامل تمامی جوانب امر را بررسی کرده‌ایم و اقدام مقتضی در این خصوص صورت خواهد گرفت و خاطیانی که باعث بروز مشکلات برای باشگاه شده‌اند، به مردم معرفی خواهند شد.

با تائید صحت این حکم توسط مدیران باشگاه، باید منتظر ماند و دید چه کسی در خصوص این پرونده شاکی اعلام خواهد شد که با توجه به اتفاقات قبلی به احتمال زیاد ناصر شفق از طرفین این پرونده می‌باشد.

یک دیدگاه

  1. عزیز دردانه های پایتخت ه کمک سردار اجرلو و همراهان عین گدا گشنه ها باز دست به کار شدند وقتی میگویم پانفارصها و پان ایرانیستها خاین هستند باور نمیکنید این مردک دزد فصل پیش ۵۰ میلیارد ناقابلو هاپولی کرد تیم نزدیک بود دسته۱ بره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *